Trochu méně tedy Mikuláš Jáša, který v semifinále nastřílel Bratronicím hattrick, ale pak mu soupeř v nezaviněném souboji roztrhl obočí. Bylo z toho osm stehů, ale Jáša zamířil do špitálu až po turnaji už s cenou pro nejlepšího hráče. „Výborně ho ošetřil Petr Kadeřábek, skutečně odvedl perfektní práci,“ chválil kladenského kolegu od mikrofonu šéf Radiožurnálu a Bělečák Miroslav Bureš.

Rozhlasáci – chválení ze všech stran ze perfektní fotbal - nakonec s Bratronicemi vedení neudrželi a padli 3:4 (Jáša 3 – Výborný, Mošnička, J. Kníže a Joukl). Přesto ukázali, že o sporu neumí jen „kafrat“, ale také se k meruně postavit. "Jenže počítají se výsledky a já chtěl vyhrát," usmál se Bureš, sám kdysi nadějný borec, který se však s mnohem mladšími protihráči měřit nechtěl.

Ve druhém mači sice Sýkořice dobře začala a vedla, jenže Běleč byla silnější a otočila na 4:1 (Diviš 2, Fejfar z PK, Sádlo – M. Kadeřábek). Zápas měl slavnostní úvod, když gólman sýkorek David Růžička končící kariéru dostal dárky a poděkování od obou klubů, kde prožil dlouhou kariéru. To vše v turnaji konaném na počest jeho dědy… „Dostal upomínkové předměty a k tomu osm gólů. Jeden i ode mě a já dal asi poslední v kariéře, moc jich nestřílím,“ rýpl si s úsměvem Růžičkův kamarád Karel Fejfar.

Na mysli měl totiž i duel o třetí místo, v němž Sýkořice hrající bez svých rumunských star či bez otce i syna Lincových chytila další čtyřku - Radiožurnálu podlehla 2:4 (V. Hříbal 2 – Šilhan 3, Michalík). 

Také finále bylo jasné. Běleč sice jako obhájce trofeje z loňska začala slušně, jenže po bezbrankovém poločase Bratroničtí přemluvili k výpomoci svého odchovance Šimona Procházku z Tuchlovic a s ním už hosté vládli. Po brankách A. Knížete, hlavičce Mošničky a penaltě J. Knížete vyhráli 3:0 a mají trofej. „Chybělo nám snad pět klíčových hráčů, ale kluci hráli moc dobře a udělali nám radost. Navíc dávali hodně pěkné branky,“ chválil svůj tým sekretář Bratronic Jaroslav Nedvěd.