První půle patřila borcům ze Šluknovského výběžku. Ve dvou gólovkách sice selhali, ale v posledních vteřinách se přece jen dočkali. Kopřivova šajtlička z oblouku šestnáctky zapadla k levé tyči Roučkovy branky.

Po obrátce Kladno, které mělo v základu devět hráčů do jedenadvaceti let, ovládlo hru. Ve středové řadě dominovali Hartman, jenž byl pořadateli po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem hostů, a Szabo, jehož střela z 51. minuty těsně minula zadní tyč.

O vyrovnání se však postaral jiný záložník. Čtvrt hodiny před koncem dal hlavou svoji první branku v sezoně Jaráb. „V pátek jsme to na zadní tyč trénovali a vyšlo to. Jsme šťastní. Pro bod jsme si jeli a máme ho,“ uvedl jediný střelec hostů.

Kouč hostů Radek Duda mínil, že na první půli se podepsal opožděný příjezd jeho týmu. „Kluci říkali, že je táhly nohy, ale ve druhé jsme zlepšili pohyb a přihrávku, takové šance jako domácí jsme si však nevypracovali.“

Nakonec děkoval brankáři Roučkovi, jenž tři minut před koncem výborně přečetl situaci a vyběhnutím daleko za šestnáctku zmařil Křížovi poslední šanci.

„Škoda, že to náš střelec par excellence nepostřehl a nepřeloboval ho,“ litoval domácí kormidelník Milan Suchomel a přiznal, že jeho tým začal po hodině hry šlapat vodu.

Vilémov – Kladno B 1:1 (1:0).

Branky: 45. Kopřiva, 74. Jaráb. ŽK: Vlk, Greňo, Šmalcl. Rozhodčí: Hajšman. Diváci: 250.

Vilémov:
Loos – Winzig, Vlk, Šmalcl, Greňo – Kopřiva (83. Havel), Jägr (65. Očipka), Kubeš, Buryánek – Smola, Kříž (87. Mikoláš).

Kladno B:
J. Rouček – Výborný, Nejedlý, Rendla, Vincenc – Čurda, Szabo, Hartman, Jaráb – Svoboda, T. Rouček (80. Procházka).