Všechny branky padly už v prvním poločase a hosté v něm dvakrát dotahovali jednobrankovou ztrátu.

Už od první minuty prohrávali po střele Formánka, který se z dálky prosadil i po vyrovnávací trefě Chaloupky (10).

Vedení domácích tentokrát mělo jepičí život. Trvalo pouze minutu, než svoji druhou brankou v sezoně určil konečný stav Veselý.

A mohlo být ještě lépe, kdyby rozhodčí uznali gól Müllera, jenž padl souběžně se klaksonem. Hosté vedení neuhádali.

Osm minut před koncem sahal mýtský Formánek po hattricku, jeho únik ale zastavil jen za cenu červené karty chybující Fitzel. Kladno tak dohrávalo bez svého nejlepšího střelce, jenž mu bude zřejmě chybět i v pátečním utkání se Slavií. Výši trestu určí disciplinárka.

Hosté následné dvouminutové oslabení precizně ubránili a chvíli potom mohli rozhodnout. Domácí gólman však nájezd Veselého zmařil.

Kapitán Satanů by před zápasem bod bral. Po něm byl rozpačitý. "Domácí měli optickou převahu, my jsme ale výborně bránili a víc tutovek bylo z brejků na naší straně. Třeba já měl dvě , jednou šel sám i Fitzel," uvedl Veselý, jehož těší, že mužstvo se už zbavilo nováčkovského ostychu a do jeho hry se začínají promítat nacvičené signály.

Právě po jednom z nich vyrovnal na 2:2. "Čurda při rohu šikovně odklonil hráče a jí poslal míč po Vincencově přihrávce z voleje na zadní tyč," přiblížil zásah, jenž Satanům vynesl cenný bod.