Kouč před zmíněným zápasem avizoval, že na Brňany znají recept. „Vyhovuje nám jejich styl. Když si každý plní své povinnosti, je na čem stavět," řekl tehdy.

Tango se pokusí složit reparát už v pátek, kdy se ve sportovní hale u Sletiště opět postaví Satanům (20.30). Kladno mohlo být s letošní premiérou spokojené, byť v ní podlehlo 0:4. Na palubovce českého suveréna Chrudimi to ale lze považovat za úspěch.

Jeho páteční sok se má na druhou stranu také čím chlubit, doma totiž rozcupoval Plzeň poměrem 14:1! Šesti góly se na devastaci Západočechů podílel jeden z reprezentantů – Seidler, který poslední zápas s Kladnem nedohrál kvůli červené kartě.

Kormidelník Satanů očekává vyrovnaný průběh a vůbec by se nedivil, pokud by padlo hodně branek. „Chceme hrát aktivněji a neočekávám, že utkání skončí vyšším rozdílem. Přeji si, aby diváci viděli atraktivní utkání s dobrým koncem pro nás. Aby si k nám našli cestu v ještě hojnějším počtu," řekl Hlaváč.

Příznivcům Kladna se poprvé představí letní posily – reprezentant Frič a další kvalitní borec Pleyer. Brňané se se také mohou pochlubit výrazným posílením, Z Teplic k nim přestoupil Brazilec Taverna. „Jsou silnější než byli, to my ale také. Uvidíme v pátek na palubovce, kdo bude v porovnání lepší," uzavřel Hlaváč.