Porážka se začala rodit až po změně stran. Poločas skončil smírně 1:1. "Několikaminutový výpadek, kvůli kterému jsme dostali tolik gólů, je neomluvitelný. V tu dobu to byl od nás ostudný výkon," zlobil se kouč Jiří Veselý, jenž byl spokojený s prvním poločasem, kdy předváděli to, na čem byli domluvení. Bohužel obdrželi smolnou vyrovnávací branku.

Po obrátce ještě dokázali zareagovat na druhý zásah soupeře. "Bohužel po čtvrté obdržené brance přišel náš kolaps. Po utkání jsem hráčům důrazně vysvětlil, že tohle není hodné našeho klubu. Snad nás taková facka probudí," uvedl trenér Satanů, na jehož konto mířila jediná žlutá karta utkání.

Padla za stavu 2:3 těsně před čtvrtou brankou v kladenské síti. "To už se ve mně kumulovaly emoce a neodpustil jsem si v jednom sporném momentu kritiku rozhodčích, kteří však na naší porážce neměli žádnou vinu. Můžeme se si za jen a jen sami," řekl kladenský kormidelník, který tak vysokou prohru nepamatuje. "Víc gólů nám dala snad jen Chrudim. To bylo ještě v první lize," podotkl Veselý.

Jeho tým je až osmý a napravit reputaci si může v pátek v hale posledních Teplic.

Okresní přebor: Družec (v modrém) podruhé za sebou doma nečekaně padl - Brandýsek vyhrál brankou Šulce 1:0.
Rozpačitý konec starých gard, kontumací je příliš a neláká už ani rozlučka