Domácí vstoupili do utkání víc než dobře. Skóre otevřeli už úvodní minutě a branka padla po nacvičené akci. Kouče Jiřího Veselého moc těšilo, že také další góly byly z kategorie připravených. Čtyřikrát rozvlnil síť nejzkušenější hráč na hřišti Petr Šnídl.

Veselého nadšení z velmi vydařeného představení v první dvacetiminutovce po utkání vystřídaly rozpaky. "V poločase jsem říkal klukům, aby si zápas kvalitním výkonem užili. Bohužel to tak v hlavách bývá, že poleví koncentrace," řekl trenér vítězů s tím, že druhou půli týmu vytkl.

"Jindy by se nám to mohlo vymstít. Měli jsme prostor k tomu, abychom si vyzkoušeli méně zažité věci," řekl. Důvodem změny obrazu hry byl i fakt, že po obrátce hosté napadali už na polovině soupeře, takže nebyl prostor ani čas si akce připravit.

I to prý bylo k něčemu dobré. "Díky tomu jsem zjistil, kde máme rezervy," podotkl Veselý a přiznal, že kvůli covidovým opatřením neměl tři hráče, proto požádal o výpomoc bývalého ligistu Pavla Stejskala, který před sezonou slíbil, že v případě nutnosti nastoupí.

"Chtěl bych mu poděkovat. I když se toho trošku bál, tak roční pauza na něm nebyla vidět," pochvaloval si Veselý.

V příštím kole jede aktuálně páté Kladno do Českých Budějovic, kde bude soupeřem Černého Dubu. Nováček soutěže si vede velmi zdatně. Je třetí o šest bodů před Satany.

"Čeká náš jeden nejtěžších zápasů. Je to mladý, dynamický tým, který ovládá i futsalové věci. Každý bod by byl zlatý," uzavřel kouč Kladna.

Předsezonní posily Rytířů Kladno: zleva Landon Bow, Jake Dotchin, Danny Kristo, Cody Donaghey, Daniel Ciampini a Kyle Wood.
HLASUJTE: Zámořské posily: jak se s nimi letos trefili Jágr a spol.?