Na druhé straně je nutné vyzdvihnout i domácího gólmana Sedláka, který svůj tým také podržel a dá se říct, že dvěma těžšími zákroky. Tři minuty před koncem měl navíc dobře postavenou tyč!
Pokud by ale Kladno prohrálo, bylo by to kruté a nespravedlivé, poněvadž svého soupeře po drtivou část utkání jasně převyšovalo. Trenér hostů Tomáš Staněk přiznal, že Kladenští mohli v první půli utkání rozhodnout.

„Měli jsme štěstí, nebo spíš kvalitního brankáře. Mohlo to být čtyři nula a bylo by to spravedlivé," mínil.

Nejblíž ke skórování byli Tóth a J. Růžička, v obou případech byl brankář proti, stejně jako při ráně Šímy pod břevno.
Do druhé půle šli hosté s defenzivnější taktikou, proto SK už tolik možností neměl. Naopak Úvaly z trestňáku Bozděcha pálili do zmíněné tyče.

„Pokud bychom vyhráli, bylo by to nespravedlivé. Kladno hrálo výborně, točilo nás, bylo silné v osobních soubojích a zasloužilo si vyhrát. Vzhledem k tomu, s jakou kvalitou jsem se tady potkali je pro nás bod zlatý," dodal Staněk.

Ne však, že by jeho tým neměl možnosti ke skórování. Ve dvou případech SK fantasticky podržel brankář Sedlák.

Nejprve při hlavičce Macka, pak po po ráně Němečka. „Při tyčce jsme měli víc štěstí než rozumu. Měl jsem stažené půlky. Štěstí se k nám přiklonilo, na začátku sezony by se to asi nestalo," smál se po utkání strážce kladenské svatyně, který v posledních čtyřech utkáních pouze jednou inkasoval.

„To je fantasie, kdy to tady bylo?" ptal se Michal Sedlák, jemuž se na fotbal spoluhráčů dobře kouká. „Hraje celý tým, věříme si, držíme tempo a neuchylujeme se k nakopávání míčů, což ani neumíme. Daří se všem, nikdo nepropadá, a proto to jsou ty nuly," uvedl.

Trenér Ivan Pihávek po zápase hráčům poděkoval. „Po celé utkání jsme měli převahu, jsem tomu rád vzhledem k tomu, jaká pověst Úvaly předcházela. Vymazali jsme je ze hřiště. Škoda, že jsme v první půli neproměnili naše šance. Musíme ale sportovně přiznat, že ke konci při nás stálo štěstí," řekl.

Ocenil také jak jeho tým fyzicky zvládl anglický týden. „Přehráli jsme i soupeře, který měl být kondičně silný," mínil. Domácí hráli poslední minuty bez vykartovaného Koiše.

Kladno – Úvaly 0:0.
ŽK: P. Růžička, Koiš – Krátký, Macek. ČK: Koiš. Rozhodčí: Klupák. Diváci: 200.
Kladno: Sedlák – Bartoš, Hanzlík, Rada, Koiš – Procházka, J. Růžička – P. Růžička, Kabele, Šíma (65. Zelenka) – Tóth (69. Štoncner).