V dresu Kladna se deset dní před začátkem ČFL objevily další čtyři nové tváře. Gólmani Pokorný (Most) a Nahodil (Brno) neměli moc možností ukázat svoje umění. Jen první půli hrající Francouz tmavé pleti David nepřesvědčil a v Kladně nejspíš nezůstane.

To s kapitánskou páskou hrající Slovák Miroslav Seman byl ve středu zálohy nejlepším hráčem vítězů. Blýskl se i dvěma góly. „Vypadá dobře, ale v první půli nehrál dobře. Ve druhé mě přesvědčil, že je v něm potenciál. Budu o něj usilovat," uvedl kouč Kladna Daniel Drahokoupil.

Kladenští stále hledají třetího gólman, jichž tady byla v létě dlouhá řada. A další se hlásí. „Možná to nebudeme muset řešit. Jsme farma Bohemky a dnes se zkusíme domluvit, zda by nám nemohli půjčovat svého," řekl kormidelník Kladna, jenž stále touží také po kvalitním ofenzivním hráči. To ale limitováno stavem klubové pokladny.

Částečným řešením by mohl být zmíněný Seman, jenž chce v Kladně zůstat. „Určitě  se chci o místo poprat. První půli jsem se trápil a poznával spoluhráče, ve druhé ze mě spadla nervozita a hrál jsem svoje," řekl 21letý odchovanec MFK Košice s tím, že  góly dával vždy.

Kladno – Zličín 4:1 (0:0). Branky vítězů: 61. Zahálka, 65., 72. Seman, 86. Novotný.
Kladno: Pokorný (46. Nahodil) – Samek, Zahálka, Procházka, Kravcov – Rada, Růžička, Seman, Hajník – T. Neljubič (65. Novotný), David (46. Holeček). ⋌