Na výhře domácích se dvěma zásahy podílel Lukáš Hadrika. Nejprve otevřel skóre z penalty, po obrátce vyhrál osobní souboj se Samkem
a podél Obrciana vstřelil vítězný gól.

„Paráda, start do přípravy se mi docela podařil. Utkání ale bylo místy zbytečně vyhecované z obou stran. To ale k utkání Tuchlovic s Kladnem asi patří," řekl odchovanec Slaného.

Kladeňáci si mohli po dvou pěkných výkonech říct, že není každý den posvícení. Přes stálou územní převahu herně propadli.

Jejich trenér Ivan Pihávek pogratuloval soupeří k třem gólům a mínil,  že pro jeho tým to bylo těžké utkání. Litoval také nevyužitých možností ve druhé půli.

„Takové zápasy jsou. Nedělám z toho žádnou tragédii. Někdo však může být naštvaný, ale měl to ukázalo jiné nedostatky i jiné kvalitní stránky," řekl.

Jeho protějšek Miroslav Supáček byl po utkání rozpolcený. „Bude se mi dobře spát, protože jsme vyhráli těžké utkání. Trošku mi to ruší, že máme dva zraněné, a také že soupeř podal výkon na krajský přebor."

Tuchlovice – Kladno 3:2 (1:0). 
Branky: 44. Z PK, 73. Hadrika, 48. Hejduk – 56. Šíma, 77. Kraus. Diváci: 150.
Tuchlovice: Pečonka (46. Froněk) – Portužák, Nejedlý (85. Jalaghonia), Hejduk, Veigl – Peroutka (75. Balík), Fitko, Brož (20. Hafenrichter), Kedroň – Jalaghonia (75. Čuřík), Hadrika.
Kladno: Sedlák (46. Obrcian) – Koiš, Samek, Procházka, Rada – Bartoš, Růžička (46. Zelenka), Frič (46. Stočes), Šíma – Holeček (46. Štoncner), Krupička (46. Kraus).

FOTOGALERIE ze zápasu ZDE

Celý článek najdete ve čtvrtečním vydání Kladenského deníku.