Svěřenci kouče Zdeňka Haška vyhráli i pátý zimní zápas, přičemž tentokrát to stihli až na poslední chvíli. V závěrečné minutě rozhodl stoper Motlík.

Záložník Tomáš Marek mínil, že v prvním poločase (1:1) byli lepší a vytvořili si dost příležitostí. "Ale tím, jak se snažíme hrát hodně dopředu, jsou vzadu díry, které soupeř využívá. Na to si musíme dát pozor," uvedl.

Na začátku druhé části hosté odskočili slepenými góly na 1:3. Dobříš po standardce  snížila a pět minut před koncem po hrubce právě Marka na nekvalitní umělce i vyrovnala.

"Bylo to ale zajímavé utkání, které splnilo účel," podotkl Marek.

Vyjma Motlíka se dvakrát střelecky prosadil Hájek a jednou Gajecký. Oba potvrdili, že jim to v přípravě náramně pálí.

"Začali jsme hrát na dva útočníky a vyloženě jim to sedí. Mají i větší podporu záložní řady. Je dobře, že jim to tam padá," pochvaloval si nejzkušenější hostouňský fotbalista.

Hostouň: Kudrna (46. Pettík) - Krndžija (30. Sojka), Trapp (46. Motlík), Viduna (46. Hanuščík), Charvát - Kabele (46. Kulhavý), Marek, Věchtík (70. Linc), Kolmistr (46. Dukát) - Hájek, Gajecký.