Už rozehranější Tuchlovice hostily v Rynholci Jedomělice a nešetřily je. Vyhrály 7:2 (3:0), když hattricky zaznamenali Cabejšek i Hadrika. To jsou pro každého tři stovky do klubové pokladničky.

„Ale já tahle pravidla asi změním, za góly by jim měli platit ostatní. Takhle je nikdo nebude chtít dávat," smál se šéf klubu Josef Bešta. Zbylou branku vstřelil Brnovják, za hosty se trefili Milka a Krivák, o jehož návrat z Lidic Jedomělice usilují. „Tuchlovice byly v první půli jasně lepší, ale pro nás to byl první zimní kontakt s fotbalem a sedm hráčů chybělo," nepřeceňoval výsledek předseda Sokola Josef Nedvěd.

Vraný se na umělé trávě v Lounech střetlo s Dobroměřicemi a také vysoko vyhrálo 5:1 (3:1). Branky stříleli Urban, Fujdiar, nová posila z Velvar Klempt, Hlavatý a Kubík. Za hosty snižoval z penalty starý vranský známý Libor Maliňák, dlouholetá opora Sokola. Víc gólů mladý Lukáš Obrcián nepustil. „Byl to docela pěkný fotbal, klukům se dařilo. Líbilo se mi, jak zapadly posily, třeba velvarský Klempt na pravém beku vypadal dost dobře," chválil trenér Vraného Josef Fujdiar bojovníčka, který v poslední době už ve Slovanu moc šancí nedostával, ale kvalitu má.

Chválil také další posilu Lukáše Holase, odchovance Sparty, který tam v dorostu hrál pod trenérem Davidem Holoubkem. Příchod třiadvacetiletého ex-letenského talentu, který hrával nastupoval na Motorletu, následně v Roudnici, ale pak měl pauzu, vítá hlavně Václav Danda, kovaný příznivec Vraného i Sparty. „Výborná práce chlapci!" chválil Danda manažera Karla Pražáka i vedení.

A Josef Fujdiar starší? „Dva roky nehrál na velkém hřišti, dělal spíš futsal. Ale vůbec si nevedl zle." 

Vraný teď čeká výjezd do Jizerských hor, kde Fujdiar hráčům hodlá naložit pořádnou fúru práce. „Čeká nás sedm tréninků, bez nich by to šlo těžko.