K. Žehrovice – Novo Kladno 4:0 (0:0). Domácí v první a na začátku druhé dvakrát podržel brankář Toncar, zatímco jeho protějšek Frolík neměl čisté svědomí při prvních dvou gólech, které jeho tým položily (60., 62.). Parádní byla hlavně úvodní branka, kdy nepřesný gólmanů odkop z prostoru mimo šestnáctku téměř z poloviny hřiště chladnokrevně potrestal Šroba. Branky: Fišer 2, Šroba, Nídrle. Rozhodčí: Stádník.

Velké Přítočno – Hřebeč 3:2 (1:1). Nováček sice dvakrát prohrával, poprvé už ve 3. minutě, v kvalitním utkání však dokázal pokaždé vyrovnat a čtvrthodiny před koncem vstřelit Pletánkem i vítězný gól (75.). Hosté, kteří soupeře asi trošku podcenili se nedokázali vyrovnat s jeho důrazem. V podstatě ani neměli z čeho stav zápasu srovnat. Branky: P. Lhota (PK), Šilhan, Pletánek - Čáp, Machuta. Rozhodčí: Blažej.

Pchery – Velvary B 2:3 (2:2). Domácí mohou litovat, že z první půle nedokázali vytěžit víc, než nerozhodný stav. Možnosti získat zajímavý náskok měli dost (dali i dvě tyčky). Zaplatili za to po pauze, kdy už lepší hosté nejprve dvě šance promarnili, z třetí už však rozhodli. Nováčkovi zajistila tři body hlavička Hájka, která zapadla za zadní tyč. Branky: Rác (PK), L. Dufek - Király, Nápravník, Hájek. Rozhodčí: Pejša.

Libušín – Otvovice 3:2 (2:2). Hosté měli pouze jedenáct lidí – nastoupil i 47letý Kamil Šídlo, a ač měli celkově více možností domácí, dokázali jít v prvním poločase do vedení 2:1. Libušínští se však mohli spolehnout na probuzeného střelce Volfa, jenž si do podzimní premiéry schoval hattrick. Do šatny dal na 2:2 a při rozhodujícím zásahu byl na správném místě v momentě, kdy brankáři Břicháčkovi vypadl míč z rukou.
Branky: Volf 3 – Geyer, Slezák. Rozhodčí: Nozar.

Slovan Kladno – Tuchlovice B 1:0 (0:0). Hosté přivezli do Kladna dobrý tým (i Vaigl a Šubin), takže jejich výborný výkon nijak nepřekvapil. V kvalitním a vyrovnaném utkání ale byli jedničkami obou soupeřů gólmani, Macík na straně jedné, Zelenka na druhé. Jediná branka utkání padla až v 74. minutě, kdy po rohovém kopu hlavou zavěsil Kulhánek. Branka: Kulhánek. Rozhodčí: Staník.

Sparta Kladno – Kročehlavy 0:5 (0:2). Domácím odjeli čtyři hráči na Moravu na Fridrichovu veselku a hosté jejich oslabení dokázali patřičně využít. V poklidném utkání se dařilo kanonýru Rolnému, autoru hattricku. Domácí dohrávali v deseti, protože neměli náhradníka za Osvalda, který odešel ze hřiště, prý do práce. Branky: Rolný 3, Hehejík, Blanda. Rozhodčí: Najman.

Hostouň – Knovíz 2:0 (0:0). Dvě stovky diváků čekaly při posvícení na první góly svého týmu až do závěru zápasu, kdy se domácí prosadili střelami zpoza šestnáctky. V 90. se trefil Jančár, o dvě minuty později Motlík. Knovíz, která výborně bránila, ale víc mrzí ztráta brankáře Čížka, jenž v 70. odstoupil pro zranění (přetržený postranní vaz v koleni). Zápas tak dochytal záložník Ježek. Branky: Jančár, Motlík. Rozhodčí: Choleva.