Druhému místu v tabulce se tak přiblížilo opět Slaný. Jeho vrchní kanonýr Pazdera neměl zájem šetřil soupeře z Libušína a nastřílel mu pět branek, přestože čapal legendární Šmolík. Šestou si dali hosté sami ukázkovým vlastencem Slámy. A odjížděli nakvašení, protože v prvním poločasu byli herně lepší, přesto prohrávali 3:1. Na začátku druhé půle ještě snížil Eichler na 3:2, jenže pak už kraloval Pazdera.
Další utkání přinesla senzační výsledky, o které se postarali outsideři. Dřetovice doma držel úžasný brankář Procházka a jeho tým v hezkém střetnutí držel náskok 1:0 až téměř do konce, kdy procházka přece jen kapituloval po ráně Lajosze.

Stochov nedávno vyloupil Žehrovice, jenže teď doma tvrdě narazil na odpor Rozdělova, jemuž se vrátil do sestavy střelec Hasaj. Dal hattrick a borci kdysi slavného kladenského klubu si odvezli výhru 4:2.

Ve zbylém utkání se zrodil debakl. Hrdlív na hřišti Slovanu Kladno nestačil a dostal sedmičku, však také nastoupil i Kuboušek.

Výsledky: Dřetovice – Kročehlavy 1:1 (0:0, Ševčík - Lájosz), Sparta – Družec 2:4 (0:1, Berovič, Fujdiar Jos. - Hrubý, Böhm, Suchopárek, Šíma), Slovan Kladno – Hrdlív 7:2 (4:2, Trajtel 2, Kuboušek 2, Šála 2, Tyburec - Jaroš, Adlt), Slaný – Libušín 6:2 (3:1, Pazdera 5, vlastní Sláma - Skala, Eichler), Říha), Srbeč – Žehrovice 4:2 (1:2, Čermák, Fišer, Oblazný, Moravec - Douša 2), Stochov – Rozdělov 2:4 (1:1, Rajma, Kešner - Hasaj 3, Kyselka).

1. Družec⋌ 16 13 1 2 64:27 40
2. K. Žehrovice⋌ 16 11 1 4 59:29 34
3. Slaný⋌ 16 10 2 4 53:38 32
4. Kablo Kročehlavy⋌ 15 8 4 3 38:24 28
5. Sparta Kladno⋌ 16 8 2 6 43:37 26
6. Srbeč⋌ 16 7 2 7 34:43 23
7. Slovan Kladno⋌ 15 6 3 6 52:44 21
8. Hrdlív⋌ 16 6 3 7 49:60 21