Vzhledem k síle zdaleka ne starého, avšak hodně zkušeného kádru, budou patřit k nejžhavějším adeptům na postup. O to větším, že už tak značnou sílu ofenzivy zvýraznil příchod dalšího urostlého útočníka. Bijce do vápna Jaromíra Šilhana, dalšího odchovance SK Kladno v zelenobílém dresu.

Robustní forvard naposledy působil v třetiligovém Králově Dvoře a hned v prvním utkání vstřelil dvě branky. Jeho  tým  ve svém útočišti v Dobrovízi porazil v pěkném utkání Hřebeč 4:3 (Himl, Jančár).
Ve druhém zápase s nováčkem krajského přeboru Jílovištěm podlehla Hostouň 2:4.

„Soupeř ukázal velkou sílu, hrál opravdu dobře," chválil Jíloviště sekretář Miroslav Vlček a kvitoval, že se jim  podařilo udržet kádr pohromadě. Navíc se z nevydařeného angažmá Kladna vrátil další útočník, Slanina jenž je ale stále zraněný.

Do sítě jinak hodně produktivního Jíloviště se trefili Onussi a Rouček, přičemž druhý jmenovaný napálil ještě břevno a promarnil jednu velkou možnost, stejně jako jen poločas hrající Šilhan.

V neděli čeká Hostouň generálka. Na svém hřišti, které tento týden začal využívat k tréninkům, přivítá v 18.30 hodin mladou rezervu střížkovských Bohemians.