Tým kouče Martina Čurdy hrál proti Tatranu Rakovník výborně a vyhrál nad silným soupeřem 4:3. Hrdinou zápasu byl útočník Jaromír Šilhan, autor hattricku, za stavu 3:3 ale rozhodl jeho kolega na hrotu, letní posila z Velvar Letko. Běžela 85. minuta.

„Už jsem byl nervózní a slušně řečeno naštvanej. Nepadalo mi to tam, prohrávali jsme a já mančaftu nebyl schopen pomoci. Cítil jsem se fakt mizerně," komentoval Jaromír Šilhan svůj střelecký koncert, který opatřil notami výlučně hlavičkovými.

Právě hlavou totiž vstřelil všechny své góly, což vzhledem k jeho urostlé postavě není žádný div. „Hlavně mi kluci, ať už Honza Čurda nebo Michal Zachariáš, poslali výborné balony," chválil bývalé spoluhráče z Kladna.

Hostouň zprvu prohrávala, ale Šilhan během chvíle skóre otočil, když při druhém zásahu předskočil gólmana Zacha.
Do půle sice výtečný Gögh vybídl k vyrovnání P. Kučeru, ale devět minut po obrátce opět trefil Šilhan – 3:2.

Ani teď Hostouň vedení dlouho neudržela, když Gögh z úhlu načapal brankáře Kolumbiče (62.).

Domácí nedávno podobný gól dostali i od vranského Abrhama. „Inkasujeme buď po obrovských individuálních chybách nebo takovou střelou, kterou dotyčný už nikdy nedá. Prostě dostaneme i z h…a gól, jak se říká," kroutil hlavou Šilhan.

Kolumbič ale za stavu 3:3 vykopl nohama tutovku P. Kučery a Exner následně v další šanci volil zbytečnou přihrávku.
A tak udeřila Hostouň. Šilhan pustil dlouhý balon, Klíma v souboji s Elmanem chyboval a pohotový Letko oslavil návrat po zranění důležitým gólem.

„Hráči pochopili, že bez běhání a sebeobětování to nepůjde. Už v týdnu ukazovali na tréninku odhodlání a já byl jen zvědav, zda to myslí vážně," říkal spokojený trenér Hostouně Martin Čurda.

Šilhanovi za výkon poděkoval, ale ne víc než jiným. „Výhra je všech hráčů stejně. Ale je pravda, že jsme rádi, že si Míra vzpomněl, že býval výborným střelcem," usmál se na závěr Martin Čurda.

„Potřebovali jsme se chytit, vždyť jedeme do Ovčár. Zkusíme překvapit. Jsme schopní prohrát s Loděnicemi, ale silné týmy umíme potrápit i porazit," dodal Jaromír Šilhan.