Hlavní kouč Daniel Drahokoupil ale minimálně o jedné změně uvažuje. „V Hlavici bylo ve druhém poločase hodně chyb, hlavně na pravé straně obrany, odkud šli domácí čtyřikrát sami na brankáře," naznačil trenér, že místo nemá jisté Samek.

Potěšitelné je, že se uzdravil stoper Hanzlík. „Nevím ale, zda je vhodné ho po dvoutýdenní pauze zařadit do sestavy," nahlas uvažoval kouč, jenž očekává hodně bojovné utkání plné osobních soubojů. Podobné tomu, které Cábelíci odehráli v neděli se Strakonicemi. Jihočeši byli posíleni šesti borci Budějovic v čele s Otepkou a na trávníku kralovali.

Kladno bude domácím čelit s třemi klokany. Tradičně půjdou Šumský s Hauerem, na devadesát procent je poprvé doplní útočník Bálek, jenž by měl v dresu SK premiéru. Všichni tři absolvovali úterní trénink. „Budeme se připravovat také na standardky. Máme problémy dohrát souboje, nejsme důslední," řekl Drahokoupil.

Společně s asistentem Příhodou před vítězným utkáním v Hlavici navštívili kostelík, kde se pomodlili za tři body. Doufají, že i dnes najdou alespoň kapličku.

Kouč si přeje, aby pro oba týmy důležitý souboj vedl korektní sudí. V neděli osobně sledoval zmíněný duel se Strakonicemi a uznal, že rozhodčí v poslední minutě neuznal domácím regulérní gól, který dal Toporčák přímo z rohu. Arbitr za to dostal od dvorské střídačky svůj díl, a ne malý.

Podzimní utkání vyhrálo Kladno 3:1 a tehdy za něj naposledy nastoupil kapitán Lukáš Hajník, jenž se po ošklivé srážce se Sabouem vážně zranil v obličeji. Dnes kope za Tuchlovice.