Jako první nastoupili ke svému zápasu dorostenci do sedmnácti let. Kolín vedl po poločase na Kladně 1:0. I když se domácím podařilo vyrovnat, nakonec bral tři body soupeř za vítězství 2:1.

„Hosté hráli jednoduchý fotbal a projevili více vůle po vítězství. Jinak se obě mužstva předháněla v nepřesnostech," hodnotil Jaroslav Vejvoda, trenér Kladna.

Mnohem lépe si vedli dorostenci do šestnácti let Ti porazili Kolín 3:1. Díky řadě neproměněných šancí vedli domácí po první půli jen 1:0. O přestávku začalo nad stadionem silně pršet, a tak druhý poločas začal na podmáčeném terénu se zpožděním.

To však domácím nevadilo a rychle přidali druhou branku. Přestože se hostům podařilo z ojedinělé šance snížit, na bod nedosáhli.

"Předvedli jsme kvalitní výkon a soupeře přehráli. Chtěl bych poděkovat klukům ze starších žáků, kteří nám byli pomoc a patřili mezi nejlepší," řekl trenér Petr Maňkoš.

Kladno U17 – Kolín 1:2 (0:1).
Branka Kladna: Hejda.
Kladno: Šulek – Krsek, Havelka, Tirol, Trejbal – Vojtek, Hejda, Kroutil (60. Kubín), Vachuda, Tyban – Sobota.

Kladno U16 – Kolín 3:1 (1:0).
Branky: 11. Tirol, 51. Kala, 80. Ryšlink.
Kladno: Kleimond – Kopecký (41. Volgner), Novotný, Tirol (41. Kott), Fečkanin – Kala (66. Procházka P.), Ryšlink, Kafka, Jemelka – Gerhardt (49. Pihrt), Pospíšil (70. Vachuda).

Petr MAŇKOŠ