Kladno mělo největší šanci v úvodním dějství. Růžičkovu pěknou přihrávku za obranu si Čížek zpracoval hrudí, jeho však rána lízla břevno.

V závěrečných minutách SK svého soka hodně zmáčkl, z mnoha standardek však vyrovnání nevytěžil, byť k němu bylo několikrát blízko. Na druhé straně mohli vítězové ve dvou případech svoji výhru pojistit.

„Co je nám platné, že soupeře celý zápas přehráváme kombinační hrou, když se šancemi lehkomyslně naložíme. Úvaly jsme vyjma konce utkání k ničemu nepustili. Nedali jsme ale gól a naopak ho dostali," uvedl trenér Ivan Pihávek a konstatoval, že porážka ho obzvlášť mrzí, protože chtě zakončit podzim výhrou, aby měli dobrou pohodu.

„Nebyl to soupeř, který by nás měl porazit. Kluci se nadřeli a rozhodla jedna chyba. Na podzim nám fotbalový bůh nepomáhal," řekl kladenský kormidelník.

Jeho protějšek Tomáš Staněk správně poznamenal, že pro diváky byl zápas pěknou podívanou, hůř na tom byli trenéři. „Bylo to o tom, kdo dá gól, tak vyhraje," uvedl s tím, že se momentálně potýkají s nedostatkem hráčů, tudíž musel sáhnout do rezervy.

Podle jeho slov byl zápas remízový s vyrovnaným počtem šancí na obou stranách. „Kladno bylo běhavé, mladé a fotbalové, ke konci nás přibylo do vápna a my byli nakonec šťastnější."