Ta však trvala jedno utkání a pár minut, než jeho kolega ze středu obrany Štěpán Hanzlík záhy zabalil zápas v Brozanech. Brankář Sedlák vyběhl až na hranici velkého vápna, kde porazil hráče soupeře, jenž spadl na Hanzlíkovu nohu.

Křupnutí v kolenu nevěstilo nic dobrého. „Mám natažený postranní vaz, deset dní budu nosit ortézu a pak bych mohl začít s tréninkem. Uvidíme, jak to bude vypadat," poznamenal dvacetiletý obránce, který prožívá docela smolný půlrok. V zimní přípravě měl zánět v kotníku, pak si z tréninku odnesl pár stehů na hlavě a teď si zranil koleno.

Sobotní dopolední zápas s Neratovicemi – Byškovicemi (10.15) bude sledovat ze střídačky, a když to bude dobré, nastoupí příští víkend v Chomutově.

Připomeňme, že Neratovice, v tabulce nyní páté, v minulém kole senzačně podlehly v té chvíli poslednímu Štětí, o to víc budou kousat zítra na stadionu Františka Kloze.

SK body nutně potřebuje, přestože je osmé. Ani tahle příčka ho z tvrdého souboje o záchranu divize nevylučuje, náskok na úplný spodek tabulky je minimální.