Kladno dostalo čtyři góly od Osnabrücku

Kladno/ Ve druhém utkání německého soustředění prohráli fotbalisté SK Kladno vysoko 1:4 s nováčkem druhé bundesligy VfL Osnabrück.

29.7.2007

Michal Bayer (vlevo) si v Německu zahrál druhý poločas.Foto: Deník/Rudolf Muzika

VfL Osnabrück - SK Kladno 4:1 (0:1)

Kladno se ujalo vedení po chybě soupeře ve 28. minutě. Po levé straně se dostal do sóla Jaromír Šilhan a potvrdil střeleckou produktivitu zpřípravy. Další góly pak padaly po změně stran už jen do kladenské sítě, přitom tři vposledních deseti minutách.

Branky: 48. Reichenberger, 80. Nouri, 86. Manno, 88. Hennings - 28. Šilhan.

Kladno: Pavlík (46. Miski) - Gross (46. Hoffmann), Killar (46. Čáp), Farbák (71.Beneš), Takács - Zoubele, Šelicha (71. Holub), Dočkal (46. Bayer), Cigánek (80. Zachariáš) - Šilhan (60. Kousal), Kabele (46. Jeslínek).

Více v pondělním Kladenském deníku

29.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

KRIMIMIX: Naboural auto, řídil v zákazu a ukopával zrcátka

Nová anketa Deníku: Kdo je nejlepší rozhodčí okresu?

Plameny v neděli zachvátily hospodářské stavení ve Hřebči

Hřebeč - Požár stavení ve Hřebči si vyžádal v neděli šestnáct minut po šestnácté hodině pozornost hasičů. Podle poplachového plánu operační důstojník vyslal k události profesionální hasiče z Kladna a dobrovolné hasiče z Unhoště a Hřebče.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

On-line rozhovor s raftařem Jaroslavem Pospíšilem

Středečním hostem sportovního on-line rozhovoru Kladenského deníku bude od 13 hodin Nejúspěšnější sportovec Slaného 2017, raftař Jaroslav Pospíšil. Člen Vodáckého klubu 109 Prostějov loni vybojoval v Gruzii se svoji posádkou TR Zubr v celkovém pořadí titul vicemistra Evropy a na světovém šampionátu v Japonsku bronz ve slalomu. Bývalý český reprezentant ve vodním slalomu je také spoludržitelem Českého poháru.

OBRAZEM: Lánský domeček slaví jedenáctiny

Lány - Klub pro rodiče a děti - Domeček Lány není jen místo, kde si děti mohou společně hrát a rodiče povídat. Je to místo pro setkávání a výměnu zkušeností a nápadů. Nabízí také výukový, sportovní a výtvarný program pro rodiče s dětmi, těhotné ženy a celé rodiny. Domeček je celoročně otevřený návštěvníkům všech generací i návštěvníkům z jiných obcí v okolí.