SK Kladno – FK Králův Dvůr 9:1 (6:0)

Už v8. minutě si Zachariáš naběhl na míč za obranu, zpracoval těžký míč, přihrál a Jeslínek mířil do odkryté brány. Za tři minuty byl Zachariáš stažen před vápněm a Dočkal zTK parádně zamířil ktyči. Při čtvrtém zásahu za zády nešťastného Dudy (Králův Dvůr si ho půjčil zLibušína) se uvolnil na křídle Cigánek a jeho pas uklízel Dočkal opět do prázdné. Po další akci Cigánka dostal Dočkal balon kŠelichovi a zkušený plejer bombou zblízka dával na 5:0. Běžela teprve 36. minuta! Do půle ještě načechral Gross bochánek na na hlavu Killara, jenž hlavičku skoro donesl do sítě.

Ve druhém poločase se obměněná sestava do tolika šancí nedostala, přesto stihla ještě tři góly. Čestný zásah soupeře zaznamenal Dochtor.

Branky: 8. Jeslínek, 11. a 30. Dočkal, 20. Farbák, 36. Šelicha, 44. Killar, 50. Kaciáň, 63. Vršajevič, 84. Kabele – 68. Dochtor. Rozhodčí: Adam – Blažej, Kindl. Diváků: 100.

Kladno (I. pol.): Pavlík – Gross, Killar, Farbák, Takácz – Dočkal, Gecov, Šelicha, Cigánek – Jeslínek, Zachariáš.

Kostolanský (II. pol.) – Kousal, Hlava, Killar, Beneš – Kabele, Zoubele, Kaciáň, Čáp – Vršajevič, Šilhan.