Devět gólů v ligové generálce

Kladno - Snadného soupeře si fotbalisté Kladna vybrali do generálky před ostrým prvoligovým startem. Nad Královým Dvorem vedli už v20. minutě o tři góly, nakonec pak vyhráli 9:1.

1.8.2007

Bořek Dočkal (v bílém) je možná nejviditelnější posilou Kladna. I včera hrál výtečně, za jeden poločas stihl dva góly. Foto: Deník/Rudolf Muzika

SK Kladno – FK Králův Dvůr 9:1 (6:0)

Už v8. minutě si Zachariáš naběhl na míč za obranu, zpracoval těžký míč, přihrál a Jeslínek mířil do odkryté brány. Za tři minuty byl Zachariáš stažen před vápněm a Dočkal zTK parádně zamířil ktyči. Při čtvrtém zásahu za zády nešťastného Dudy (Králův Dvůr si ho půjčil zLibušína) se uvolnil na křídle Cigánek a jeho pas uklízel Dočkal opět do prázdné. Po další akci Cigánka dostal Dočkal balon kŠelichovi a zkušený plejer bombou zblízka dával na 5:0. Běžela teprve 36. minuta! Do půle ještě načechral Gross bochánek na na hlavu Killara, jenž hlavičku skoro donesl do sítě.

Ve druhém poločase se obměněná sestava do tolika šancí nedostala, přesto stihla ještě tři góly. Čestný zásah soupeře zaznamenal Dochtor.

Branky: 8. Jeslínek, 11. a 30. Dočkal, 20. Farbák, 36. Šelicha, 44. Killar, 50. Kaciáň, 63. Vršajevič, 84. Kabele – 68. Dochtor. Rozhodčí: Adam – Blažej, Kindl. Diváků: 100.

Kladno (I. pol.): Pavlík – Gross, Killar, Farbák, Takácz – Dočkal, Gecov, Šelicha, Cigánek – Jeslínek, Zachariáš.

Kostolanský (II. pol.) – Kousal, Hlava, Killar, Beneš – Kabele, Zoubele, Kaciáň, Čáp – Vršajevič, Šilhan.

Více čtvrteční Kladenský deník

1.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

KRIMIMIX: Naboural auto, řídil v zákazu a ukopával zrcátka

Nová anketa Deníku: Kdo je nejlepší rozhodčí okresu?

Kladno /ANKETA/ – Mnohdy kritizovaní, zatracovaní, mnohdy dokonce nenávidění. Někdy i fyzicky napadení. Jenže bez nich to jde hodně ztuha. Rozhodčí. Byť je tahle funkce i v nejnižším fotbale honorována, je jich velký nedostatek. Právě tématu okresních fotbalových rozhodčích se středočeské vydání Deníku bude v nadcházejících týdnech věnovat.

Plameny v neděli zachvátily hospodářské stavení ve Hřebči

Hřebeč - Požár stavení ve Hřebči si vyžádal v neděli šestnáct minut po šestnácté hodině pozornost hasičů. Podle poplachového plánu operační důstojník vyslal k události profesionální hasiče z Kladna a dobrovolné hasiče z Unhoště a Hřebče.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

On-line rozhovor s raftařem Jaroslavem Pospíšilem

Středečním hostem sportovního on-line rozhovoru Kladenského deníku bude od 13 hodin Nejúspěšnější sportovec Slaného 2017, raftař Jaroslav Pospíšil. Člen Vodáckého klubu 109 Prostějov loni vybojoval v Gruzii se svoji posádkou TR Zubr v celkovém pořadí titul vicemistra Evropy a na světovém šampionátu v Japonsku bronz ve slalomu. Bývalý český reprezentant ve vodním slalomu je také spoludržitelem Českého poháru.