SK Kladno – Sparta Praha B (0:0)

Do půle se Kladenští přes herní převahu do brány Pražanů netrefili. Nejblíže ktomu měl Zachariáš, který se po pasu Hlavy dostal přes obranu, ale lobem přehodil gólmana i sbránou. Krásně také vypálil Cigánek hrající netradičně na pravé záloze, jenže sparťanský brankář jeho pokus vytáhl. Zastavil také překvapivý pokus Kaciáně zúhlu.

Do druhé půle vyzkoušel trenér Šilhavý zbytek kádru. Netradiční sestava, vníž hrál Gecov na stoperu, Kousal beka a Dočkal uprostřed zálohy si už mnoho šancí nevytvořila, naopak nechávala mladým sparťanům docela dost prostoru. Nejblíž úspěchu se ocitl Holek, ale po kličkách ho vychytal maďarský brankář Miski. Nakonec přece jen udeřilo, Miski totiž neměl v73. minutě nárok na ránu Kokošky zbezprostřední blízkosti. „Tahle příprava byla nepovedená. Jestli někdo takhle chce hrát o ligové triko, asi to není dobrá cesta. Navíc nedáváme šance, to už jsme si řekli po Teplicích,“ zlobil se trenér Jaroslav Šilhavý.

Branka: 73. Kokoška.

Kladno (I. pol.): Kostolanský – Gross, Farbák, Killar, Hoffmann – Cigánek, Šelicha, Hlava, Čáp – Kaciáň, Zachariáš.

Kladno (II. pol.): Miski – Kousal, Gecov, Beneš, Hoffmann (75. Čáp) – Vršajevič, Dočkal, Zoubele, Kabele - Šilhan, Šmíd (75. Zachariáš).