Kladnu bude chybět stále nemocný záložník Marcel Gecov a dlouhodobě zranění Vít Beneš a Miloslav Kousal, k nimž se znovu vrátil na marodku s kolenem laborující Jiří Kaciáň.
Kladenští už ale mohou využít všechny ostatní hráče, včetně Ondřeje Kúdely a Jiřího Jeslínka, kteří nesměli v posledním ligovém utkání na Spartě nastoupit. Kúdela se navíc doléčil menší zranění a možná ho kouč Šilhavý využije ve středu zálohy, kde opět nemůže počítat s Gecovem.


Kladenští trenéři sledovali nejbližšího soupeře v jeho středečním pohárovém vystoupení na hřišti Bohemians Praha. Tam Plzeň prohrála stejně jako před časem Kladna a Jaroslav Šilhavý zápas sledoval stejně jako Stanislav Levý předešlý duel Kladno – Bohemians 1905.


Podle kouče Plzně Stanislava Levého disponuje Kladno stabilizovaným týmem. „Mají zkušené a nebezpečné hráče. O některé, kteří tam přišli, jsem měl zájem i já. Ať je to Jeslínek či Kúdela. Určitě to nebude lehké utkání. Mají výbornou přechodovou fázi, pro kterou mají typově a rychlostně laděné hráče. Pokud budeme chtít uspět, musíme dát zápasu maximum a to od začátku až do samotného konce,“ varuje kouč na klubových stránkách Plzně.


Více v sobotním Kladenském deníku.

Trenér Šilhavý o Plzni: kladensky.denik.cz/multimedia/audio/182955.html

Trenér Šilhavý o čistém kontu: kladensky.denik.cz/multimedia/audio/182957.html

Kliknutím na hypertextový odkaz AUDIO spustíte audio.