I na ledové ploše ukázali fotbalisté, že při jejich zápasech se diváci nenudí – padají totiž góly. Důkazem budiž skóre 13:5, jímž se blýskl výběr starých. Mladí obyčejně ztroskotali na výtečně chytajícím brankáři Tomáši Cigánkovi. „Chytal jsme tyhle zápasy dvakrát v Boleslavi, ale když jsem byl malý, šel jsme v přerově na trénink přípravek, měl jsem tupé brusle, ty se mi rozjely a měl hned trenéři poslali domů,“ usmál se chlapík, jemuž se podzim na trávníku vyvedl stejně parádně.

Že k hokeji patří tvrdost, pocítil nejprve tiskový mluvčí klubu Miroslav Bureš. Jeho spoluhráč Šilhan přes něho posílal „gigažabku“ a pukem na ucho novináře solidně sestřelil – brýle však vydržely.


Vrcholem utkání pak byla hromadná rvačka téměř všech aktérů, kterou vyvolal ze Slavie hostující Bořek Dočkal. Dalšími óbrraubíři se ukázali Šilhan, Čáp, Gross, Farbák či Bartoš hrající v klasickém dresu s Poldinkou na prsou.

Staří – Mladí 13:5 (7:4). Branky: Semerák 3, Novák 3, Bartoš 2, Šilhavý 2, Kousal, Čáp, Toncar – Farbák 2, Kostolanský, Kúdela, Dočkal.

Více v úterním Kladenském deníku.

Součástí článbku je fotogalerie a video z hromadné rvačky.