Tiskové prohlášení SK Kladno

SK Kladno chce tímto reagovat na smyšlené a spekulativní informace redaktora Pavla Čapka, které zazněly ve vysílání České televize před přímým přenosem nedělního utkání 24. kola Gambrinus ligy Bohemians 1905 – SK Kladno. Jmenovaný redaktor mluvil o finančních problémech SK Kladno, o prodeji soutěže jinému klubu a o odchodu trenéra Šilhavého.

SK Kladno platí veškeré finanční závazky hráčům, trenérům a realizačnímu týmu, stejně jako ostatním pracovníkům klubu včas, nikomu z nich nedluží. V současné době nejedná s žádným českým klubem z nižší soutěže o prodeji ligové licence pro příští sezónu. Trenér Jaroslav Šilhavý má v klubu smlouvu do konce sezóny a zatím nedošlo ani z jeho strany ani ze strany vedení klubu k jakémukoli náznaku o tom, že by se na tom mělo něco měnit. Nikoho ani nenapadlo o tom uvažovat.

Redaktor Pavel Čapek tréninky ani zápasy SK Kladno nenavštěvuje, a ani nikoho z klubu nekontaktoval, aby si takové informace předem ověřil.
SK Kladno se cítí poškozen jeho výroky ve vysílání České televize a proto se rozhodl uvést tyto informace na pravou míru.

Představenstvo SK Kladno a. s.