Kladno – Bohemians Praha 0:2 (0:1)

Domácí měli tlak a šance zejména do poločasu, ale v 5. minutě hrubě chyboval jejich nejtalentovanější borec Holub, když kličkoval na vlastním velké vápně, a Bulhar Stojev z Plovdivu jeho minelu potrestal. Do půle pak Holub mohl vyrovnat, ale po vysunutí Mašanským nezpracoval sám před gólmanem Šimonem míč.

Po obrátce už nastoupila zkušenější sestava Kladna, avšak dlouho si nevytvořila vůbec nic. Největší šanci na vyrovnání vymyslel v 80. minutě Hajník pro Zachariáše, jeho hlavičku ale vytáhl Winter na spojnici. Hned z brejku Bohemka zápas rozhodla. Do sóla se dostal Biboko a belgická posila Střížkova nedala Tesařovi šanci.

"Dnes jsme chtěli v první půli dát větší šanci mladým hráčům, bohužel ale zápas ovlivnil hodně hloupý brzký gól. Dali jsme si ho skoro sami a to pak nemůžeme porazit nikoho. Bohužel chyboval Holub, jenž předtím na Spartě odehrál fantastické utkání. Ale je to o mládí," hartusil kouč Kladna Martin Hřídel, podle něhož tým zahrál velmi dobře v poli, ale v šestnáctce zklamal. "Chybí nám tam pořádný zabiják, na tomhle postu potřebujeme doplnit," dodal Hřídel.

Branky: 5. Stojev, 81. Biboko. Rozhodčí: Hrubeš.

Kladno (1. pol.): Tesař – Gross, Beneš, Procházka, Hajník – Kabele, Šisler, Dubský, Holub – Mašanský, Šilhan.

Kladno (2. pol.): Tesař – Bartoš, Killar, Farbák, Hajník – Mašanský (60. Kabele), Dubský (81. Vincenc), Šisler (60. Holub), Cigánek – Šilhan, Zachariáš.