Kladno - Most 4:1 (2:0)

Do duelu hraného na 2x35 minut nominovali kladenští trenéři silnou sestavu, která hodně zahraničně laděného soka totálně zničila hlavně rychlostí zakončení. Nejprve plách obraně Šisler a jeho prudký centr nádherně trefil hlavou Zachariáš - 1:0. Poté se prezentovali další novicové v sestavě: Dubský uličkou vysunul Mašanského a ten podél vyběhnuvšího gólmana Hykla zvýšil na 2:0. Třetí gól mohli přidat do pauzy Gross se zachariášem, ani jeden ale šanci neproměnil. Skóre se potřetí měnilo hned po přestávce, kdy se z TK po faulu na Šislera krásně trefil Hajník. Pak ještě Cigánkův přetažený centr našel přesně Mašanského, pro něhož nebyl problém dát na 4:0. teprve pak Kladno zvolnilo a soupeř vedený Oboyou se zvedl. Z Vltavínu testovaný Štumf nakonecnádherně kopnutým TK do šibenice korigoval. "Závěr nás jediný trošku mrzel, počeskujsme za dobrého stavu přestali hrát. jinak to ale bylo povedené utkání. Pochválil bych zejména nové hráče - Šisler s Mašanským byli u tří branek," řekljeden z dvojice kladenských trenérů Stanislav Hejkal.

Branky: 12. Zachariáš, 21. a 47.Mašanský, 36. Hajník - 52. Štumpf.

Kladno: Pavlík - Bartoš, Killar, Procházka, Hajník - Mašanský (50. Kabele), Gross, Dunbský, Cigánek - Šišler, Zachariáš (50. Šilhan).

Kladno - České Budějovice 0:0, na penalty 4:5

Kladenští trenéři dali prostor hráčům širšího kádru, nově také Michalovi, jenž loni hostoval v Dukle Praha a teď angažmá shání. naopak avizovaná posila Bubenko nepřijela, v pátek se útočník dohodl s Trenčínem. Přestože Budějovice nasadily silnější kádr včetně posil Hudsona nebo Sedláčka, nic než trvalý nápor si nevytvořily. "Kluci perfektně plnili úkoly, Jihočeši neměli juedinou šanci," těšilo Stanislava Hejkala.

Naopak jeho svěřenci se dostali ke dvěma hodně zajímavým standardním situacím, po nichž měli obrovské šance na hlavách Samek se Šilhanem. Oba však mířili těsně vedle.

Penaltový rozstřel se odehrál na sedm sérií. Za Budějovice se trefili Svátek, Rigel, Hudson, Peroutka a Horejš (nedali Mezlík a Sedláček), za Kladno se prosadili Kabele, brankář Kostolanský, Šilhan a Podskuba (nedali Vincenc, Farbák a Zachariáš), a tak tým podlehl 4:5. "Pohár nemáme, ale spokojeni docela jsme. Dostali jsme jediný gólz trestnéhokopu, sami jsme dali čtyři," uzavřel Stanislav Hejkal.

Kladno: Kostolanský - Podskuba,Farbák, Beneš (25. Zachariáš), Samek - Kabele, Michal, Vincenc, Čurda, Lazarik - Šilhan.