Hosté vystrčili růžky už v úvodu zápasu, kdy si během minuty vytvořili dvě šance. Holubova teč skončila vedle a stoper Macháček hlavičkoval po rohu do břevna!

Na druhé straně hasil oheň na brankové čáře Procházka a po obrátce se gólman Jakubov zaskvěl při bombě hodně aktivního Zapalače. Už za minutu se ale skóre poprvé měnilo. Kladenští se nejprve neúspěšně dožadovali pokutového kopu za ruku, aby vzápětí střelou z dálky rozvlnil síť Procházka!

Hosté se pak dostali pod velký tlak a když už se zdálo, že by ho nemuseli ustát, přišla rychlá rozehrávka brankáře Jakubova na střídajícího Sklenáře, který si poradil s obráncem a na dvakrát i s brankářem - 0:2.

Kouč domácích Pulpit pak poslal do hry i Tomáše Procházku, bratra kladenského kapitána, ani jeho centimetry však k zdramatizování koncovky utkání nevedly.

Velkou postavou zápasu byl mladý kladenský brankář Jakubov. Vedle zmíněné asistence chytil minimálně dva jisté góly. „Byl opravdu výraznou postavou utkání. Mužstvo podržel, chytil i nemožné,“ těšilo kouče Peřinu.

Žižkov – Kladno 0:2 (0:0).

Branky:
51. J. Procházka, 74. Sklenář. ŽK: Šťastný, Kolář, Brabec - J. Procházka. Rozhodčí: Bílek - Filípek, Pospíšil.