Svěřenci kouče Stanislava Hejkala začali v Písku dobře, ale paradoxně inkasovali první gól a vyrovnal až Schwendtem (přezdívka Švento podle exslávisty je na místě) v poslední minutě první části.

Po obrátce je poslal do vedení Skořepa, jenž pak se hosté vytratili a Písek z náporu vytěžil v 84. minutě vyrovnání. „Až tohle nás zase zvedlo a v poslední minutě Skořepa hrající nejlepší zápas sezony vymyslel parádní akcí gól Stiborovi,“ popsal poslední minutu kouč Kladna.

Bohužel, z dorostů uspěl právě jen ten nejstarší, oba mladší doma podlehly Mostu. Sedmnáctka trochu smolně 1:2, když soupeři vyšly v první půli dvě krásné, ale trochu náhodné rány. Jedna v pádu do šibenice, druhá ze třiceti metrů. Kladno pak z drtivého tlaku po obrátce nedosáhlo ani na bod, byť šancí (největší měl hlavou autor první trefy Šíma) mělo snad osm.

Podobně na tom byla šestnáctka. S Mostem hrála do 72. minuty 0:0, aby nakonec podlehla 1:3. ve vyrovnaném utkání přitom měla čistší šance než protivník. „Nedali góly z tutovek, to jediné mě zklamalo. Vyrovnané zápasy vůbec moc často prohráváme,“ kabonil se šéftrenér mládeže SK Petr Brabec.

Spokojený byl aspoň trenér žáků Martin Čurda. Jeho tým vyhrál v Mostě 2:1. „V téhle kategorii je ale důležitá hra, ne výsledek. Kluci bohužel na výsledky koukají moc často,“ zůstal přísný Čurda.

Jeho mužstvu zajistil výhru teprve dvě minuty před koncem Rajgl.

Starší dorost U-19 ČLSD

FC Písek - SK Kladno 2:3
(1:1). Za SK: Schwendt, Skořepa, Stibor.

Kladno: Obrcián - Holeček, Stočes (22. Jaroš), Štoncner, Volman - Krupička, Hanzlík (22. Jurek), Bureš (75. Stibor), Schwendt - Gašpárek (46. Stökl), Skořepa.
Mladší dorost U-17 ČLMD

SK Kladno - Most 1:2
(1:2). Za SK: Šíma.

Kladno: Pešek - Pudil, Bořík, Neuman, Baruzzi - Kaňák (41. Suk), Popelka, Trnka, Šíma - Kolbaba (50. Holub), Kraus.
Mladší dorost U-16 ČLMD

SK Kladno - FK Baník Most 1:3
(0:0). Za SK: Rohla.

Kladno: Pešek (41. Švejda) - Krupička, Hanuščík, Rohla, Zaňák L. (47. Bystřický) - Suk (73. Matoušek) - Zaňák M., Borák, Pírka, Cabejšek - Nesládek.