S kapitánskou páskou přivedl tým na hřiště Lukáš Hajník, jenž se po utkání na nic nevymlouval. „Byli jsme stále pod tlakem, a i když nás vedoucí gól dostal do hry, byl soupeř nadále lepší po všech stránkách,“ konstatoval.

Jedna z prvních návštěv jeho týmu před brankou Pražanů ale skončila brankou. Po Čížkově centru chyboval gólman Čaba a zásluhou Vodičkova prodloužení hlavou Holub snadno otevřel skóre (23.).

Na svatyni hostů se ale hrálo nadále a domácí převahu využili ke zvratu, který přišel ze vzduchu. Nejprve předskočil Hofmana Matějka (33.) a tři minuty po něm se po dlouho letícím centru pohodlně prosadil i Marčík.

Nejlepší úsek odehráli hosté po hodině hry, trval však příliš krátce na to, aby přinesl výraznější změnu poměru sil. Výsledkem byla jen Čížkova možnost, nahráli mu ale do ní sami domácí. Ani v tomto případě nemohl Čaba napravit svůj přehmat.

Vltavín svoji výhru pojistil v 77. minutě. Škorvánkovu střelu vytlačil Tesař na břevno a před čárou byl nejdůraznější nebezpečný Franěk.

Více se dočtete v pondělním vydání tištěného Kladenského deníku.

Loko Vltavín – Kladno 3:1 (2:1).

Branka:
33. Matějka, 36. Marčík, 77. Franěk - 23. Holub. Rozhodčí: Grimm, hrálo se bez karet.

Kladno: Tesař – Roubal (46. Vašák), Samek (76. Švambera), Rendla, Hofman (54. T. Rouček) – Čížek, Čurda, Rada, Hajník – Holub, Vodička.