Toužim – SK Kladno B 2:4 (0:0)

Kladno zápasu vládlo od začátku, ale málo se tlačilo do šancí. Po změně stran to chtělo změnit a místo toho neuhlídalo přeběh Nezvala ze zadní na přední tyč po rohu a bylo to 0:1. Navíc po chvíli bylo ještě hůř po faulu Strnada, který opět Nezval potrestal z penalty. „Přesto jsem v obrat jednoznačně věřil. Hráči bojovali, toužili vyhrát a obrat přijít musel,“ řekl kladenský trenér Radek Duda.

A čerstvý otec dcery Laury, která se narodila v sobotu, měl pravdu. Čtvrt hodiny před koncem si vymodlil Holub pokutový kop a Šisler ho s jistou proměnil. To byla práce pomocníků z áčka, ale zapojilo se také klasické béčko. Všetečka v 80. měl dostatek sebevědomí, vypálil z pětatřiceti metrů, míč do té doby famóznímu Lutzbauerovi zaplaval a byl z toho nádherný vyrovnávací gól.

V 86. padl rozhodující zásah, u toho bylo opět áčko. Šisler z rohu našel Bartoše a ten se zavěsil do vzduchu parádně – 2:3. Navíc Hadrika dorážkou v poslední minutě ještě skóre zvýraznil.

„Kvalita byla na naší straně, i proto jsem v obrat věřil. Kluci za výsledkem šli, jsou to vítězné typy. Hráli tak, jak by si každý trenér asi představoval,“ dodal šťastný Radek Duda.

Branky: 49. a 61. Nezval (druhá z pk) – 74. Šisler (pk), 80. Všetečka, 86. Bartoš, 90. Hadrika. Rozhodčí: Kubec. ČK: 84. Kalina (T).

Kladno B: Tesař – Nejedlý, Samek, Puna (46. Všetečka), Chalupa – Bartoš, Strnad (90. Smělý), Šisler, Čurda (75. Hadrika) – Holub, Jánoš.