Výkonnostní rozdíl mezi mladým celkem hostů a domácím špičkovým celkem ČFL posíleným prvoligisty Tatanašvillim či Rodriguesem byl příliš velký a Kladno zápas projelo 0:6.

Do půle ještě svěřenci kouče Radka Dudy fyzicky i trochu i takticky stíhali, podržel je gólman J. Rouček, ale po obrátce už Plzeň dominovala a přes dobrý výkon střídajícího Sedláka pokořila mladíka v kladenské bráně ještě pětkrát. Trefil se dokonce i zmíněný exkladenský Tatanašvilli.

Čestnou branku měli šanci vstřelit jen T. Rouček a Tóth. Oba pálili z ne úplně dobrých pozic, přesto slušně, ale gólem to neskončilo.

"Soupeř byl výkonnostně někde jinde. Naši hráči se snažili, ale hodně jich v mužské kategorii začíná a fotbalovost musí nahrazovat bojovností. To bohužel na Plzeň nestačilo. Domácí ještě zmařili několik šancí, leccos vychytali oba naši brankáři," děl smutně Radek Duda.

Jeho tým hraje další duel v sobotu 24. července od 11 hodin v Zákolanech, kde přivítá Bohemians 1905 B.

Viktorie Plzeň B – SK Kladno B 6:0 (1:0).

Kladno B:
Rouček (46. Sedlák) – Sochr (46. Cajzl), Muláček (70. Sochr), Nejedlý, Výborný – T. Rouček, Beneš (25. Tóth), Hartman (46. Pidrman), Abrham – Severýn (60. Beneš), Hřebíček (85. Severýn).