Fanoušci Kladna musí respektovat nařízení Ligového shromáždění,podle něhož týmy bez vyhřívaného trávníku musí poslední dvě podzimní aprvní čtyři jarní kola odehrát na stadionu, který vyhřívaným trávníkem disponuje.V kladenském případěpůjde o Strahov, kde přivítají 14. či 15. listopadu pražské Bohemians 1905.V úvodu jara pak přijdou o zápasy s Plzní a Spartou.

Nakonec ale Kladno ani zbylé celky bez vyhřívané trávy nemusí platit půlmilionovou pokutu."Od toho se upustilo. Pronájem cizího stadionu a s tím spojené další náležitosti jsou i tak dost velkými výdaji," vysvětlilsvazový ředitel profesionálního fotbalu Ivo Lubas.


Podzimní los Gambrinus ligy

Program 1. kola (25. července):

Bohemians 1905 – Brno

České Budějovice – Jablonec

Liberec – Kladno

Teplice – Sparta

Slovácko – Plzeň

Ostrava – Příbram

Bohemians (Střížkov) – Olomouc

Slavia – Mladá Boleslav

2. kolo (1. srpna)

Bohemians (Střížkov) – České Budějovice

Kladno – Příbram

Sparta – Bohemians 1905

Mladá Boleslav – Liberec

Olomouc – Ostrava

Jablonec – Slovácko

Plzeň – Teplice

Brno – Slavia

3. kolo (8. srpna)

Slavia – Bohemians (Střížkov)

Teplice – České Budějovice

Slovácko – Olomouc

Liberec – Brno

Ostrava – Plzeň

Bohemians 1905 – Jablonec

Příbram – Sparta

Kladno – Mladá Boleslav

4. kolo (15. srpna)

Bohemians (Střížkov) – Teplice

České Budějovice – Slavia

Sparta – Kladno

Mladá Boleslav – Příbram

Olomouc – Bohemians 1905

Jablonec – Ostrava

Plzeň – Liberec

Brno – Slovácko

5. kolo (22. srpna)

Teplice – Slavia

Slovácko – Bohemians (Střížkov)

Liberec – České Budějovice

Ostrava – Brno

Bohemians 1905 – Plzeň

Příbram – Olomouc

Kladno – Jablonec

Sparta – Mladá Boleslav

6. kolo (29. srpna)

Bohemians (Střížkov) – Liberec

České Budějovice – Ostrava

Slavia – Slovácko

Mladá Boleslav – Bohemians 1905

Olomouc – Sparta

Jablonec – Příbram

Plzeň – Kladno

Brno – Teplice

7. kolo (12. září)

Slovácko – Teplice

Liberec – Slavia

Ostrava – Bohemians (Střížkov)

Bohemians 1905 – České Budějovice

Příbram – Plzeň

Kladno – Brno

Sparta – Jablonec

Mladá Boleslav – Olomouc

8. kolo (19. září)

Bohemians (Střížkov) – Příbram

České Budějovice – Slovácko

Slavia – Ostrava

Teplice – Bohemians 1905

Olomouc – Kladno

Jablonec – Liberec

Plzeň – Mladá Boleslav

Brno – Sparta

9. kolo (26. září)

Liberec – Slovácko

Ostrava – Teplice

Bohemians 1905 – Slavia

Příbram – České Budějovice

Kladno – Bohemians (Střížkov)

Sparta – Plzeň

Mladá Boleslav – Brno

Olomouc – Jablonec

10. kolo (3. října)

Bohemians (Střížkov) – Bohemians 1905

České Budějovice – Kladno

Slavia – Sparta

Teplice – Liberec

Slovácko – Ostrava

Jablonec – Mladá Boleslav

Plzeň – Olomouc

Brno – Příbram

11. kolo (17. října)

Ostrava – Liberec

Bohemians 1905 – Slovácko

Kladno – Slavia

Sparta – České Budějovice

Mladá Boleslav – Bohemians (Střížkov)

Olomouc – Brno

Jablonec – Plzeň

Příbram – Teplice

12. kolo (24. října)

Bohemians (Střížkov) – Sparta

České Budějovice – Plzeň

Slavia – Olomouce

Teplice – Mladá Boleslav

Slovácko – Kladno

Liberec – Příbram

Ostrava – Bohemians 1905

Brno – Jablonec

13. kolo (31. října)

Bohemians 1905 – Liberec

Příbram – Slavia

Kladno – Teplice

Sparta – Ostrava

Mladá Boleslav – Slovácko

Olomouc – České Budějovice

Jablonec – Bohemians (Střížkov)

Plzeň – Brno

14. kolo (7. listopadu)

Bohemians (Střížkov) – Brno

České Budějovice – Mladá Boleslav

Slavia – Plzeň

Teplice – Jablonec

Slovácko – Sparta

Liberec – Ostrava

Ostrava – Kladno

Bohemians 1905 – Příbram

15. kolo(14. listopadu)

Příbram – Slovácko

Kladno – Bohemians 1905

Sparta – Liberec

Mladá Boleslav – Ostrava

Olomouc – Teplice

Jablonec – Slavia

Plzeň – Bohemians (Střížkov)

Brno – České Budějovice

16. kolo (21. listopadu)

České Budějovice – Bohemians (Střížkov)

Příbram – Kladno

Bohemians 1905 – Sparta

Liberec – Mladá Boleslav

Ostrava – Olomouc

Slovácko – Jablonec

Teplice – Plzeň

Slavia – Brno