V neděli dopoledne v souboji týmů, jimž o nic nešlo podlehla na hřišti pražské Admiry 1:3. Její poměrně pohledný výkon odpovídal dost silné sestavě. Z borců áčka ale přece bylo cítit, že se se sobotou ještě nesrovnali.

„Po takovém šoku se špatně spí, dali jsme do toho všechno a dvě chyby nás potopily,“ vrátil se k utkání se Sokolovem útočník Jiří Kabele, jenž před zápasem na Admiře trošku hledal motivaci. „Trenér nám řekl, ať zapomeneme na včerejšek a hrajeme svoje. Bylo to obtížné, ale hráli jsme poměrně dobře, bohužel jenom po vápno,“ řekl.

Domácí využili každé možnosti k ohrožení branky, do vedení se ale dostali po neslané nemastné střele. Po přestávce hosté tradičně neuhlídali standardku a dorostenec Borský podruhé kapituloval.

Po sražení Kabeleho Macháček z penalty vykřesal naději. „Aniž bych o tom věděl, chopil se míče a ukradl mi ji,“ se smíchem prohlásil Kabele, jenž mohl vstřelit i kontaktní gól.

Jeho únik ze 30 m a následný pokus o přehození brankář konečky prstů nadzvedl a pak byl u míče dříve než kladenský útočník. Naději hostů čtvrt hodiny před koncem zahnal Vosický.

Trenér František Sluka byl spokojený s herním projevem, až na finální část. „Nejsme schopni se dostat do zakončení. Stále nám chybí finální přihrávka a střelba,“ uvedl kouč, jemuž se už ve 12. minutě utkání rozpadla po zranění Šrámka stoperská dvojice.