"Trochu jsem v to doufal, bohužel se nám nepovedl první poločas, kdy jsem dostali obě branky," konstatoval trenér Jaroslav Peřina.

Kladenští ho odehráli bojácně, bez energie a z jejich stran to bylo spíš čekání na gól. Ten také přišel vcelku brzy. Ve 12. minutě střílel Hanuš a jeho rána skončila za zády Jakubova s pomocí teče Rendly. "Je otázka, zda to byla smůla nebo chyba,"uvedl kouč.

Druhý trest následoval v závěru půle po rohovém kopu rozvlnil síť Mrázek a místo ke středovému kruhu se šlo rovnou do kabin.

Do druhé části nastoupilo jiné Kladno. „Náš výkon už byl uvolněný. Vypadalo to tak, jak by mělo. Vytvořili jsme si i čtyři šance,“ řekl Peřina s tím, že dvě měl Kabele, jenž byl spolu sRadostou nejĺepším hráčem hostů.

Z koncovky svých svěřenců však trenér nemá dobrý dojem: „Máme zásadní problém, a to je kvalita zakončení. Jsme v něm hodně upachtění,“ mínil.

Hosté postupně sáhlí ke třem střídáním. Po zranění naskočil do hry Wojnar, druholigovou premiéru si odbyl T. Rouček a pět minut před koncem šel na plac i hlavičkář Samek. „Chtěli jsme hrát dlouhé míče do vápna, bohužel jsme se tam moc nedostávali,“ přiznal kouč.

Kladno tak vyšlo podruhé za sebou střelecky naprázdno a opět to bylo proti soupeři ze severní Moravy. Zlomit se to pokusí v neděli doma proti Mostu. Jak Peřina připustil, bude to jeden ze zápasů jara.

Třinec - Kladno 2:0 (2:0).

Branky: 12. Hanus, 45. Mrázek. ŽK: Malíř, Joukl, Rehák,Hupka- Procházka. Rozhodčí:Hájek - Pelikán, Kocián.

SK Kladno: Jakubov - Bartoš, Macháček, Rendla, Procházka -Radosta, Holub,Puchmertl (77. T. Rouček) - Kmoch (51. Wojnar), Sklenář (87. Samek),Kabele.