"Podali jsme o sto procent lepší výkon," pochvaloval si trenér Radek Duda, jenž si s úsměvemposteskl: "Už mě nebudou motat hlavujen žena a děti. Pokud budeme takhle hrát dál, bude velká tlačenice na každé místo."

Jeho svěřenci měli velmi dobrých dvacet minut a po zásluze také vedli, když se přes hlavu trefil do bližšího horního rohu Jánoš.Za pět minut však bylo po rohovém kopu vyrovnáno a od té chvíle převzali iniciativu hosté.

Po změně stran bylo Kladno hodně aktivní dopředu a dočkalo se druhé vedoucí branky.Po vydařenékřídelní akci Hadriky a jeho zpětné přihrávce pálil bez přípravy Procházka.Střelec prvním gólem mezi seniory dodatečně oslavil19. narozeniny.

Za Pražany nastoupili v první půli dva exkladenští borci - Scherzl a Chaloupka, do druhéšel Vincenc, jenž pět minut před koncem pokazil domácím hezký večer. Po chybě Rady přišel faul a právě Vincenc z přímého kopu určil konečnou remízu. Gólman Rouček si na jeho střelu jen sáhl.

"Líbily se mi přístup, nasazeníi kombinační hra, musímetak hrát pravidelně, pak to bude dobré pro kluky i klub," uzavřel Duda.

Béčko bude hrát v úterý na Dobré proti místní Čechii a ve středu v Zákolanech ho čeká Žižkov B. Obě utkání začínají v 18 hodin.

SK Kladno B - Motorlet 2:2 (1:1).
Branky: Jánoš, Procházka - nehl., Vincenc.
Kladno B:J. Pejša (46. J. Rouček) - Výborný (46. Nejedlý), M. Pejša, Rada, Caizl (46. Roubík) - Podraný (46. Hrubý),Čurda (46. Hartman), Neuberger (46. Muláček), Kozel (46. Jaráb) - J. Rouček (46.Hadrika), Jánoš (46. Procházka).