Trenéru Radku Dudovi přibyly šediny a vypadá to, že další ztrátu tmavých vlasů nepřipustí. „Uvažuji, že skončím. Stojí mi to velké nervy,“ prohlásil po utkání totálně zlomený kormidelník.

„Za jedenáct bodů denně trénovat nemá logiku. Nevím koho jsme urazili,“ hořekoval emotivní trenér nad průběhem zápasu, v němž jeho svěřenci nastřelili tři tyče a spálili snad sedm vyložených příležitostí. „Tolik šancí jsme neměli za celý podzim. Třikrát jsme z malého netrefili prázdnou branku,“ hořekoval.

Trest za střeleckou neschopnost se na Kladno snesl čtvrt hodiny před koncem a byla to branka z ničeho. Po špatném vyběhnutí brankáře Pejši rozhodl Chlup, jehož gól po utkání rozpoutal v chodovské kabině obrovskou radost.

Hosté ale měli dost času s výsledkem něco udělat, oslabil je ale Čurda. Po odpískaném faulu proti domácím sebral jeden z chodovských hráčů balon a kladenský hráč to vyřešil strčením do soupeře.

„Pode mnou dohrál. To co udělal, je ohromná nedisciplinovanost. Moc mi zklamal na to, jakou ode mne dostával důvěru,“ konstatoval Duda a dodal: „Člověk nemůže mít všechno. Ve fotbale se sice nedaří, ale já mám alespoň šťastnou rodinu.“

Chodov - Kladno B 1:0 (0:0).

Branka: 75. Chlup. ŽK: Dušek. ČK: Čurda (77.) Rozhodčí: Stumpf.

Kladno B: Pejša – Broschinský,Samek, Rada, Jaráb – T. Rouček (66. Zeze), Hartman, Čurda, Jánoš (89. Smělý) - Bambur (82. Procházka),Zachariáš.