Venkovní bilance svěřenců trenérů Radka Dudy, Petra Brabce a Martina Nového je prozatím tristní – nula bodů a skóre 2:9.

„Doufáme, že to zlomíme,“ přeje si Brabec, jenž věří, že tým naváže na kvalitní výkon z vítězného zápasu s Litvínovem, proti kterému změnili rozestavení. „V minulých zápasech jsme si vytvářeli minimum šancí, proto jsme podpořili útočnou fázi. Hodně ale pomohl Šisler, který dal hře chytrost a nahrál na dva góly,“ přiznal Brabec.

Se Šislerem ani dalšími hráči kádru áčka ale rezerva v sobotu počítat nemůže. Naopak je dost možné, že někdo z tria Samek, Zeze, Podskuba odjede s áčkem do Brna. Do Čelákovic tak určitě pocestuje velice mladý celek.

Zdravotní potíže má nejlepší střelec týmu, třígólový Hadrika, jenž byl pro zranění střídán v 70. minutě posledního zápasu. „Ještě včera netrénoval naplno,“ přiblížil Brabec a přiznal, že o soupeři má minimálně informací.

„Překvapilo mě, že vyhrál na horké půdě Děčína, takže kvalitu určitě má. My se ale soustředíme hlavně na náš výkon. Chceme, aby se soupeř přizpůsobil nám.“

Béčko si ve středu zahrálo modelové utkání s dorostem. Na tréninkové trávě první půli vyhrálo 6:0, druhou už na umělce 3:0.