Jeho jednostranně nastavený metr pocítili Kladenští brzy. Hlavovu tečovanou střelu litvínovský gólman vyrazil a z druhé vlny nabíhající Mašanský poslal míč do sítě. Asistent však signalizoval ofsajd.

Domácí se dostali do vedení díky penaltě. Po nevinném souboji Pejši se soupeřem napálil Pošusta první pokus jen do tyče, jelikož se ale podle soudce Kostolanský brzy pohnul, nechal ji opakovat - 1:0. V závěru půle Severočeši zvýšili zásluhou krásného trestňáku Semence.

Po přestávce se dočkali i hosté. Ve 48. minutě vyškolil Hlava dva protihráče, míč šoupnul do uličky Jánošovi, který zachoval chladnou hlavu a drze nasadil vybíhajícímu brankáři jesličky.

Další vyloženou šanci si Středočeši proti nejistým domácím nevytvořili, sotva by si však nějaký ten bod odvezli. "K utkání se nemíním vyjadřovat, nemá to smysl," prohlásil nejzkušenější hráč Kladna David Hlava.

Hosté prý mají utkání natočené na videu, zda ho ale použijí k protestu, rozhodne vedení klubu.

Litvínov - Kladno B 2:1 (2:0)
Branky: 30. Pošusta, 45. Semenec - 48. Jánoš. Rozhodčí: Polák. Bez karet. Diváci: 220.
Kladno B: Kostolanský - Všetečka (86. Hadrika), M. Pejša, Samek, Jaráb - Podskuba (82. Bambur), Čurda, Zeze, Hlava - Mašanský, Jánoš.