O nejzajímavější okamžiky první půle se starali obránci. Nejprve mostečtí stopeři Bohata (19.) a Řehák (35.) hlavami na malém vápně zužitkovali centry z obou stran a posléze levý bek Slabashevich kopl do ležícího Nejedlého a za to se poroučel do kabin (41.). "Vyloučení bylo na místě. Vzápětí ale šel náš hráč sám, byl zatažený za dres a bylo to jen za žlutou," uvedl kouč hostůVít Tichý.

To domácí stopeři v koncovce selhali. Hned po inkasovaných brankách měli góly na noze Samek a Puna. Posledním z beků hostů, jenž se do té doby nezapsal do análů zápasu tak byl pravý obránce Režný, jenž to napravil deset minut po pauze. V tlaku Kladna šel do brejku a nekompromisně upravil na 0:3.

Po hodině hry domácí trenéři sáhli k dvojnásobném střídání, a to se jim vyplatilo. Nový muž Smělý proti deseti alespoň zúročil přečíslení.Větší tlakvšak hosténepřipustili. "Soupeřodehráloslabení chytře, výborně mu zahrál v záloze Štumpf," přiznal kladenský asistent Petr Brabec, jehož mrzely nevyužité šance."Oni co měli, to proměnili. Myslím, že naše příležitosti postandardkách byly ještě větší,"konstatoval.

Mostecký kormidelníkTichý si pochvaloval, že jeho tým počtvrtév řadě zahrál výborně. "Jsem maximálně spokojený s výkonem i body. Udělali jsme dlouhý krokk záchraně."

Kladno B - Most B 1:3 (0:2)
Branky: 71. Smělý - 19. Bohata, 35. Řehák, 55. Režný. ŽK: Podksuba - Trup. ČK: 41. Slabashevich (M). Rozhodčí: Dobrý - Kalenda, Tereba. Diváci: 120.
Kladno B: Tesař - Nejedlý, Samek, Puna, Jaráb - Podskuba (60. Smělý), Bambur (60. Hadrika), Chalupa, Čurda - Jánoš, Mašanský.
Most B: Švarc - Režný, Bohata, Řehák, Slabashevich - Bereš (24. Rolinger), Hofmann, Štumpf, Trup (80. Horák) - Rusetski, Franěk.