SK Kladno B – Marila Příbram B 3:3 (1:2)

Domácí začali dobře a převahu zúročili v15. minutě, kdy si na standardku naskočil Samek a přesnou hlavičkou otevřel účet.

Jenže vrozmezí n31. a 33. minuty udělali domácí dvě chyby a Příbram se dostala na koně. Nejprve se povedla Klesovi parádní rána zdálky a poté se povedl trestný kop také hostům a Brodský skóre otočil. Marila od té chvíle dominovala a po obrátce se dostala dokonce do dvoubrankového vedení. Obrovskou hrubku vyrobil stoper Císař, následně fauloval a znařízené penalty přesně zamířil bratr české superstar Horváth.

Kladno zkoušejí nový systém 3-5-2 dostala do hry záčka zapůjčená dvojice útočníků. Nejdříve se hlavou po centru Himla prosadil Zachariáš, za dvě minuty pak přilétl přesný balon zdruhé strany od Zinhasoviče a Kousal také hlavou srovnal.

Vzávěru dokonce byli domácí blíž vítězství, když si Zachariáš vykoledoval pokutový kop, jenže Kousalův pokus příbramský gólman vyrazil a dorážející Neuman cílil vysoko nad.

„Po dvou rychlých gólech byla Příbram lepší, ale cením si, že jsme dokázali na nepříznivý vývoj utkání zareagovat a dokonce jsme paradoxně měli blíž kvítězství,“ hodnotil trenér SK Stanislav Hejkal.

Branky: 15. Samek, 74. Zachariáš, 76. Kousal - 31. Klesa, 33. Brodský, 55. Horváth (p).

Kladno B: Miski – Chalupa, Samek, Císař (56. H. Zinhasovič) – Chaloupka, Bambur, Holub, Čurda, Neuman, Himl – Zachariáš, Kousal (46. Veleba, 70. Kousal).