„Tentokrát se na porážce zásadně podílely hrubé chyby obránců. Místo abychom hráli ze zadu, posílali jsme soupeře nepřesnými přihrávkami do brejků. Byly ztoho laciné góly,“ láteřil kouč Radek Duda.

Severočeši naopak ze zajištěné obrany, dirigované zkušeným Lukášem, vycházeli, a když zaútočili, tak to bylo vpěti šesti lidech. Skóre otevřeli ve 2. minutě Moulisem, který nakonec nastřílel čtyři branky, druhou už v10. minutě, když chvíli předtím přečíslení dva na jednoho řešil Hrebiček samostatně střelou do tyčky.

Do poločasové přestávky šli vdocela silné sestavě hrající hosté za hrozivého stavu 0:5. Jejich čestný úspěch zaznamenal po změně Tóth, jenž zužitkoval centr Roučka.

To bylo jediné trefa do černého, byť Kladenští svého soka paradoxně přestříleli. „Fotbal však začíná od obranné fáze a ta nám vposlední době nefunguje,“ konstatoval Duda stím, že nemůže říct, že by jeho svěřenci úplně propadli, srážely je však individuální chyby.