Český lev Union Beroun– Kladno dor. 2:2


Berounský kádr stále trápí několik zranění. „Chybí Petráš, Vlček, Michal Novák. Sestava se teprve tvoří,“ uvedl trenér Vladimír Lacina, který dodal, že vutkání skladenským dorostem nastoupila řada hráčů zlavičky. Ivoslabení Beroun podal dobrý výkon. „Utkání jsme odehráli poměrně slušně,“ podotkl Lacina.

Vzápase se střídalo hokejovým způsobem. „Mladíci zKladna jsou dost běhaví a navíc se střídali, takže udržovali dost vysoké tempo hry. My jsme stím ale neměli větší problém, ikdyž jsme střídali až dvacet minut před koncem,“ uvedl trenér Lacina.

Utkání bylo vprvním poločase ve všech směrech vyrovnané. Šance byly kvidění na obou stranách, ale žádná nepatřila do kategorie vyložených. „Oni si to dost strkali, my jsme si na ně zkušeností počkali,“ podotkl Lacina.

Skóre se změnilo až po změně stran. Českého Lva– Union poslal do vedení Grajcar, Kladenští ale dokázali dvěma brankami stav zápasu otočit. Pět minut před koncem utkání zajistil Berounu remízu Kabát– 2:2. „Ve druhém poločase bylo na obou stranách více šancí. Bylo to opět poměrně vyrovnané, ikdyž musím objektivně přiznat, že posledních patnáct minut nás přitlačili,“ uvedl trenér Lacina, který dodal, že se zápasem je spokojen.