„Nemáme informace, že by něco bránilo utkání odehrát,“ uvedl trenér Kladna Martin Hřídel, jenž chtěl poslat na umělý trávník stejnou sestavu, jako plánoval na středu.

„Ale místo Beneše, který podstoupil drobný chirurgický zákrok na čele a nemůže hlavičkovat, nastoupí Bartoš. A na stopera se přesune Rada,“ přiblížil Hřídel vynucenou změnu.

Předpokládaná sestava Kladna: Pavlík – Bartoš, Rada, Rendla, Hajník – Holub, Strnad, Szabo, Cigánek – Klinka, Zoubek. Nejspíš v poločase budou střídat Tatanašvilli a Novotný.

Hřídel zatím nepočítá s pomocí béčku Kladna, jež hraje také v sobotu dopoledne na Vyšehradě (10) proti Kunicím exkladenského kormidelníka Zdeňka Haška.

„Mají zkušený tým a zkušeného trenéra, narozdíl ode mne. Doufám ale, že žák předčí učitele,“ se smíchem prohlásil kouč rezervy Radek Duda, jenž včera přivezl tým z kondičního soustředění v Krkonoších, které bez újmy přežilo všech třináct hráčů.

Nebyli jen Muláček a Čurda, jenž je na zkoušce v pražském Loko Vltavínu. Při skládání sestavy nemá Duda mnoho variant, jisté je, že bude tradičně hodně mladičká.