Kladenští kormidelníci na turnaji prostřídali přes dvě desítky hráčů. „Mužstvo budeme stabilizovat od pondělí a ve středu proti Jihlavě už bude kádr užší, i když čekáme ještě některé hráče,“ řekl trenér Kladna Stanislav Hejkal a dodal, že takový turnaj, jako v Berouně, se spíš hodí na začátek přípravy.

Králův Dvůr – Bohemians Praha 0:1 (0:0). Třetiligový nováček z Králova Dvora velice solidní výkon plný agresivního napadání. Bohemians přesto měli převahu, ale dlouho z ní nic nevytěžili. Když už to vypadalo, že se budou kopat penalty, přišla nečekaná trefa Semeráka, který po neodpískaném faulu překonal zblízka Soukupa.

Most – Kladno 1:2 (1:1). Kladenští začali lépe a v 6. minutě se dostali do vedení, když Šisler poslal kolmici Kabelemu, který křižnou střelou překonal Šavola. Most se vrátil do hry v 25. minutě, kdy po faulu Michala na Mrkvičku nařídil sudí Franěk penaltu. K míči se postavil Hoffman a střelou pod břevno s přehledem vyrovnal na 1:1. Mostečtí výrazně ožili a ve druhém poločase byli aktivnějším celkem. Rozhodnutí nakonec přišlo sedm minut před koncem. Zachariáš poslal do šance Šislera a nejlepší hráč Kladna rozhodl o postupu svého celku do finále.
„Byl to úplně jiný, konsolidovanější Most než na turnaji v Žirovnici (SK vyhrál 4:1, pozn. redakce),“ prohlásil trenér Hejkal, jenž ocenil výbornou hru Šislera. „Z deseti přihrávek jich dal osm, po nichž mohla přijít šance. Umí překvapit i zariskovat. Ukázkou byl náš první gól.“
Branky: Kabele, Šisler – Hoffman.
Kladno: Kostolanský – Bartoš, Killar, Gross, Hajník – Nadrchal, Michal, Šisler, Kabele – Zoubele, Zachariáš.

O 3. místo: Králův Dvůr – Most 0:2 (0:0). Hned v úvodu utkání se dostal do velké šance králodvorský Fulín, který ale Palečka nepřekonal. Poté měli více ze hry Mostečtí, na defenzivu Králova Dvora ale do přestávky nedokázali najít recept. Ve 32. minutě se ale již Most prosadil Mabialou, po chvíli mohl vyrovnat Dochtor, s tvrdou střelou si ale Šavol poradil. Z protiútoku pak Most Oboyou zvýšil na 2:0.

Finále: Kladno – Bohemians Praha 0:0, na penalty 3:2. Střetnutí nenabídlo příliš pohledný fotbal. Hrálo se téměř bez šancí, k vidění bylo jen pár nepřesných střel ze střední vzdálenosti. V prvním poločase měli mírnou převahu Kladenští, po změně stran byli aktivnější Bohemians. Gólů se diváci dočkali až v penaltovém rozstřelu. Hned v první sérii kladenský brankář Pavlík zlikvidoval střelu Zoubka, ostatní střelci již byli úspěšní a tak nakonec pohár pro vítěze vybojovali fotbalisté Kladna, jejichž vítězný kop zařídil Dubský.

„Byla to taktická a bojovná bitva, těší nás, že jsme se soupeři vyrovnali v agresivitě. Myslím, že na rozdíl od nás už hrál v sestavě podobné té, s níž vstoupí do ligy,“ řekl Hejkal, jehož mrzí zranění Šilhana. „Doufám, že to nebude vážného,“ dodal.

Kladno: Pavlík – Podskuba, Beneš, Farbák, Vincenc – Mašanský, Holub, Dubský, Cigánek – Klinka, Šilhan. Střídali: Zachariáš, Nadrchal.
Bohemians Praha: Winter – Macháček, Turtenwald, Obermajer, Demeter, Fenyk, Galbavý, Kincl, Zoubek, Ibe. Střídali: Diarra, Mayola, Birhanzl, Grznár.
Nejlepší hráči mužstev – SK Kladno: Šisler, Bohemians Praha: Grznár, Most: Slabashevich, Králův Dvůr: Soukup.