„Prohrát se dá. Jde však o to, jakou formou se prohraje. Tentokrát jsme to odflákli. Když ve hře není nasazení a elán, tak to mi osobně vadí. Byl to náš nejhorší výkon,“ zlobil se hlavní kouč.

Kladenští se nedokázali vyrovnat s důrazem soupeře. „Hrál tvrdě, až bych řekl nekompromisně, a to nám dělalo velké problémy. Bohužel se s tím hráči nedokázali vyrovnat a Ovčáry získávaly navrch,“ konstatoval.

Trenéři před utkáním upozorňovali na standardky soupeře. Marně. Po čtvrthodině při první ovčárské návštěvě v šestnáctce po rohu inkasovali doklepnutím míče na zadní tyči. Hostům nebylo nic platné častější držení míče, když se sotva dostali před šestnáctku.

Ve druhé půli to bylo podobné. Domácí opět po první vydařené akci zvýšili na 2:0, když si mezi obránce naběhl Hašler a hlavou nedal Roučkovi šanci.

Kladno kontrovalo Kmochem, jehož do uličky poslala spolupráce Holuba s Wojnarem. Uplynulo pár vteřin, když autor branky u postranní čáry chyboval v rozehrávce a opět Hašler na přední tyči určil konečný výsledek.

Poražení mnoho možností vrátit se do zápasu neměli. „Jest–li jsme měli jednu dvě šance,“ posteskl si Peřina a dodal, že Rouček ještě dva góly chytil.

Další utkání sehraje SK ve středu v rámci Vyšehrad Cupu s třetiligovými Kunicemi (17.30, pražský Újezd), které trénuje exkladenský kormidelník Zdeněk Hašek.

Ovčáry – Kladno 3:1 (1:0).

Branky: Hašler 2, Studený – Kmoch.

Kladno: J. Rouček - Procházka (70. Výborný), Rendla, Samek, Hajník (65. Hofman) – Čurda (55. Rada), Dubský (55. Holub), Wojnar – Kabele (68. T. Rouček), Štverák (55. Jelínek), Hartman.