Netradičně složenáobrananepohlídala dvě standardkysoupeře, který tradičně zlobil po pravé Petrželově straně."I mladá obrana by si měla s takovými situacemi poradit. Musíme na tom zapracovat," konstatoval kladenský asistent Stanislav Hejkal.

Při první brance byl míč odhlavičkován do nevhodného prostoru a posléze nebyl dohrán střílející Krbeček, při druhé mladý stoper Rendla neuhlídal Vaněčka.

Na druhé straně kraloval brankář Západočechů Daněk,který lapil krásnou střelu Bartoše a dvě šance Tatanašvilliho. Technicky dobře vybavený Gruzínec, jemu tove středu zálohy náramně sedí,podává na turnajivýborné výkony, koncovka mu však nevychází. Většinou špatně trefí balon.

Kladnu se tentokrát na utkání dobře obulo, lepší pohybse také promítldo jeho pohledných kombinací. Z jedné z nich také padla vyrovnávací branka na 1:1. Szabo na polovině hřiště vybojoval míč, pak Tatanašvilli kolmicí vysunul Cigánka, který na přednítyči našel Šilhana. Opravdu krásný gól!

Druhý poločas nebyl svázaný defenzivou a hrálo se nahoru dolů. Bylo jen otázkou, kdo rozhodne. Štěstí se nakonec přiklonilo na plzeňskou stranu.

Trenéři SK byli s působením na zimní lize spokojeni. "Ukázalo se, žezesílený střed hráči do kombinace,je cesta, kterou bychom mohlijít i v lize," poznamenal Hejkal.

Kladno - Plzeň 1:2 (1:1). Branky: 29.Šilhan - 5. Krbeček, 61. Vaněček.

Kladno:Kostolanský - Rada, Rendla, Mráz (50. Beneš),Hajník - Bartoš,Strnad, Szabo,Tatanašvilli, Cigánek (60. Holub)-Šilhan.