Suverénním vítězem se stali nejzkušenější Bartošovci (Zoubek, Szabo, Holub, Klinka, Procházka, Lička), před Grossovci a mladými Benešovci.

„Složení týmů jsme volili ne podle fotbalových schopností, nýbrž na základě fyzické kondice hráčů, protože v době, kdy nehráli, naběhali po svých šest kilometrů. Chtěli jsme, aby běhali pohromadě a netrhali se,“ uvedl asistent trenéra Stanislav Hejkal.

Odpoledne čekala borce sedmnáctikilometrová túra na běžkách. „I Tatanašvilli se s ní statečně popral. Sice jsem se pro něj několikrát musel vracet, ale bojoval,“ uvedl Hejkal na adresu gruzínského útočníka, jenž má běžky na nohách poprvé v životě.

Trenéři hlásí z Krkonoš prvního maroda. Nešťastníkem je neskutečný smolař František Mašanský, jehož bolí operované koleno a nejspíš ve středu odcestuje domů. „Zřejmě se podrobí atroskopickému zákroku a bude další měsíc mimo. Je z něj hromádka neštěstí,“ konstatoval Hejkal.

Druhý dlouhodobý marod Vít Beneš fyzickou námahu zvládá bez viditelných problémů. Večer ještě čekal hráč blok v posilovně.