V prvním poločase o tom rozhodl nejmladší hráč na hřišti, Patrik Svoboda. Po jeho přihrávce mezi stoperybyl sražený Šilhan a k exekuci desítky se postavildorostenecký reprezentant, jenž v 15 letechvstřelil svůj první gól mezi seniory.

Balon chladnokrevně posadil do středu Grigarovy branky."Nikoho jsme neurčovali,ale napadlo nás,žeto bude kopat Ondra Szabo.Viděl ale, že do šance nahrál Patrik, a tak se ho zeptal, zda si na to troufá.My tomu nebránili, ale byla to od něj odvaha. Potvrdil, že jednou z nějmůže být dobrý a sebevědomý útočník," uvedl trenér Martin Hřídel.

Za gól pochopitelně přispěje do kasy, a nejen za něj!Do druhé půle měl totiž i kapitánskou pásku! "Kluci si v kabině dělali legraci že, taťkabude musetzajít do banky,"prozradil Hřídel.

Tepličtí, kteří byli v záloze a útoku takřka kompletní,jednou otřeli balon o Pavlíkovo břevno a po změně stran Stožickým nastřelili i tyčku. V té době Severočeši otevřeli hru, za což je mohl dvakrát potrestat Ličkaa jednou Šilhan. Poražení dvakrát vážně zahrozili Vondráškem.

Od 70. minuty ale Kladenští vyztužili zálohu Strnadem, jenž společně sRadouúspěšně narušovali kombinacesoupeře, a když Szabo umně podrželbalon,dovedlo kvalitně Kladnoutkání do vítězného konce.

Před nedělním utkání s Ústím nad Labem postupová šance Kladna žije. Dál jdou také dva týmy z druhých míst. Dohráno má Senica (6 bodů, 5:2),Dubnica (6, 4:5),Č. Budějovice (6, 4:3), zápas schází Ústí (3, 2:2), Kladnu (3, 1:1), Bohemians 1905 (3, 1:1, hrají s Jabloncem) a Dukla (3, 3:7, hraje seŽižkovem).

Kladno - Teplice 1:0 (1:0). Branka: 36. Svoboda (PK).

Kladno: Pavlík - Mráz, Beneš, Gross, Procházka - Holub, Rada, Szabo, Novotný (46. Lička) - Šilhan (70. Strnad), Svoboda (55. Zachariáš).

Teplice: Grigar - Merzič, Beran, Jablonský, Hajník - Zoubele (78. Pícha), Čada (66. Melunovič), Vachoušek, Stožický - Mahmutovič, Vondrášek.