„Mrzí mě nevyužité šance s Mostem a skutečnost, že utkání s Ústím jsme museli odehrát při návratu ze soustředění. Jinak by dnes bylo o co hrát,“ uvedl kladenský asistent Stanislav Hejkal, jenž se chce rozloučit vítězně. „Bylo by to povzbuzení do další přípravy,“ přiznal.

Proti Teplicím od začátku nastoupí hráči, kteří ve středu proti Mostu šli na hřiště až ve druhé půli, aby bylo herní vytížení rozloženo na celý kádr. V bráně bude letos poprvé jednička Pavlík, na hřiště se po zranění konečně dostane vlašimský ofenzivní hráč Dvořák, pro kterého to bude křest jako řemen.

„Na tréninku vypadá velmi dobře,“ chválil Hejkal jednoho z nejlepších hráčů třetí ligy. Ve středu obrany nastoupí opět Drsek, jehož tentokrát doplní Gross.
Do nedělního přípravného zápasu béčka Kladna proti Královu Dvoru (UT, SK, 13 hodin) nezasáhne nikdo z kádru áčka. Pomoci se dočká pouze v utkáních vyšehradského turnaje, a to jen v soubojích s rezervami prvoligových celků.

Ve středu by mělo Kladno hrát doma proti Bohemians 1905. Ten den se ale hraje čtvrtfinále Tipsport ligy, jež by se mohlo Bohemky týkat. V tom případě by se Kladenští střetli buď s Varnsdorfem nebo Jabloncem.